Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7]BorsuczyCraft[SkyBlock][WL][NonPremium] Start 18;00. 08.03.13r.Piątek/PisacPodania:)


Hardcore306

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5b724ce4000af5554eaebd46.jpg BorsuczyCraft



Informacje.png



strzalka.gifTYP: SkyBlock


strzalka.gifSloty: 10


strzalka.gifIP: 5.9.120.149:25900


strzalka.gifPotwory: tak


strzalka.gifZwierzęta: tak


strzalka.gifPvP: tak


strzalka.gifPremium: nie


strzalka.gifNether: tak


strzalka.gifBialaLista: nie




Administracja2.png
[H@]Borsuk



pluginy.png
Odpowiednie



InformacjeDot.png
Zapraszam na serwer typu SkyBlock

Będą 4 teamy(po 2 osoby)

Mapka z 2 sezonu Blow .VS.Mandzio.

Będzie podobnie jak na kwadratowej:D

Pisać kto chce na White-List.

Start serwera Piątek 18;00 08.03.13r.

Wzór podania:

Wiek;

Dlaczego ja?;

Ile lat gram?;

Ortografia; M,G,P (lub ocena z polaka)



Opublikowano
Wiek;14 lat
nick:Player704
imię:Bartek
Dlaczego ja?;ponieważ jestem pomocny,uczynny i pomocny dla graczy i administracji
Ile lat gram?;5 lat

Ortografia; M,G,P (lub ocena z polaka)4+1

Opublikowano
Wiek; 14 lat
Nick: xXMalyXx
Imię: Kacper
Dlaczego ja?; Za przyjaznie się na pewno z administracja , chciałbym do niej dołączyć i obserwować postępy serwera.Ogarniam ludzi i pluginy.
Ile lat gram?; w minecraft 3 lata

Ortografia; M,G,P (lub ocena z polaka) 4

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Mam pytanie czy to jest serwer hamachi?

 

Pozdrawiam xXMalyXx

 

 

Opublikowano
Wiek; 18 lat

Dlaczego ja?; Lubię serwery SB i wpadają mi do gustu, ogarniam je^^
Ile lat gram?; 3 lata? jakoś tak od poczatku prawie.


Ortografia; jestem POLAKIEM więc znam ortogarfie, ocena 6+...

Opublikowano

Zapowiada sie ciekawie ;)

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

 

Wiek; 14 lat
Nick: xXMalyXx
Imię: Kacper
Dlaczego ja?; Za przyjaznie się na pewno z administracja , chciałbym do niej dołączyć i obserwować postępy serwera.Ogarniam ludzi i pluginy.
Ile lat gram?; w minecraft 3 lata

Ortografia; M,G,P (lub ocena z polaka) 4

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Mam pytanie czy to jest serwer hamachi?

 

Pozdrawiam xXMalyXx

 

 

DEDYK

 

 

Wiek;14 lat
nick:Player704
imię:Bartek
Dlaczego ja?;ponieważ jestem pomocny,uczynny i pomocny dla graczy i administracji
Ile lat gram?;5 lat

Ortografia; M,G,P (lub ocena z polaka)4+1

Dodany

 

 

Wiek; 14 lat
Nick: xXMalyXx
Imię: Kacper
Dlaczego ja?; Za przyjaznie się na pewno z administracja , chciałbym do niej dołączyć i obserwować postępy serwera.Ogarniam ludzi i pluginy.
Ile lat gram?; w minecraft 3 lata

Ortografia; M,G,P (lub ocena z polaka) 4

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Mam pytanie czy to jest serwer hamachi?

 

Pozdrawiam xXMalyXx

 

 

DODANY

Opublikowano
Wiek;14 lat

Dlaczego ja?; Ponieważ, lubię serwery tego typu, szukam jakiegoś serwera na którym mógłbym nagrywać, więc bardzo chciałbym u was zagrać. Ogólnie jestem ogarnięty, umiem pracować zespołowo itp.

Ile lat gram?; w Minecraft'a ponad rok.

Ortografia; M,G,P (lub ocena z polaka) ocena z Polskiego to 4 :P


@Edit:

Nick z MC: miluus331

Opublikowano

 

Wiek; 18 lat

Dlaczego ja?; Lubię serwery SB i wpadają mi do gustu, ogarniam je^^
Ile lat gram?; 3 lata? jakoś tak od poczatku prawie.

 

Ortografia; jestem POLAKIEM więc znam ortogarfie, ocena 6+...

Nick będziesz miał ''PolskiWariat'' ??

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!!!

 

BĘDĄ 2 TEAMY PO 4 osoby(na razie)/RED/BLUE/

ALE Będą 2 wyspy na 1 DRUŻYNĘ :)

 

Powiedzcie ,czy wam się to podoba>>W odpowiedzi na ten post:)

Opublikowano

Hmmm Serwer'a start już niedługo , spleef i parkour ( na czas eventów) powstają , powiedzcie co jeszcze chcecie ?:D

56685804704469024697.png

Opublikowano

JUTRO START 18;00.

Wszystko jest gotowe od 2 dni.

Do White-list zostaniecie dodani o godzi 17;50 wtedy zostanie wyłączony serwer do godz 18;59.

Składy;

 

Czerwoni;

Troller,TheSzynszylPL

Player704,Tayski,miluus331

Niebiescy;

Borsuk,Virhius,Mieetek

TrufelNh,xXMalyXx

 

Będzie to wyglądało następująco;

Są 2 team-y;

Red;

Blue;

I każdy team ma 2 wyspy.

Do wyspy są przydzieleni gracze.

Wejście do wysp jest oznaczone Tabliczkami:)

Kto wejdzie na czyjąś wyspę bez zgody 1 osoby z wyspy zostanie nagrodzony banem na 2h.

Zaczynamy grać kiedy [Wlasciciel]Borsuk : Napisze : Jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Pozdrawia Team Serwera BorsuczyCraft :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...