Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Siema kto skrytykuje/oceni moj 1 filmik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obejrzałem tylko kawałek. Nie mam żadnych zastrzeżeń:P Daje 9/10. W filmiku mógłbyś dodać jeszcze jakieś efekty wizualne(chodzi mi o lepsze intro chociażby)

Jeśli na metinie masz jakąś postkę już(oby nie 10 lv-.-) to mógłbyś coś nagrać.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

No moim zdaniem daje ci 8/10 jak juz kolega powiedział lepsze przejścia i bedzie gites :)

<<•ҳ̸Ҳ̸ҳ Ozim517 ҳ̸Ҳ̸ҳ•>>

Opublikowano

Nie wiem czy to specjalnie, czy niechcący, ale chyba troszkę Ci ten filmik pędzi. Albo ja mam takie jakieś dziwne wrażenie. o.O Mógłbyś dodać jakieś intro, zawsze zachęta na początek. Do tego wydaje mi się, że troszkę za bardzo przeżywasz czasami 'to drzewo, to tylko drzewo'. xD Prawdę mówiąc nie wiem czy to wada, czy zaleta, bo jednak widać, że się wczuwasz, ale czasami/niektórym to przeszkadza. :)

Opublikowano

Nie wiem czy to specjalnie, czy niechcący, ale chyba troszkę Ci ten filmik pędzi. Albo ja mam takie jakieś dziwne wrażenie. o.O Mógłbyś dodać jakieś intro, zawsze zachęta na początek. Do tego wydaje mi się, że troszkę za bardzo przeżywasz czasami 'to drzewo, to tylko drzewo'. xD Prawdę mówiąc nie wiem czy to wada, czy zaleta, bo jednak widać, że się wczuwasz, ale czasami/niektórym to przeszkadza. :)

przez to ze sram grając w takie gry i po chwili grania tak sie wczułem ze bałem sie wszystkiego :D

 

a też zauważyłem ze troche się zwiększyła prędkość ale nwm czemu ;/

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ładnie jak na początek.Nie tnie się przyjemnie się ciebie słucha.10/10.W późniejszym czasie zrób sobie intro

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Jak usłyszałem że "to jest gra bardzo straszna, horror, posrana" to wyłączyłem...

Moja ocena: -1/10

 

Po za tym głos masz taki dziwny, może to przez majka.

 

Po za brakiem intro oraz jakichkolwiek innych efektów, jest dobrze. :)

 

Jakby intro i efekty były najważniejsze...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jak usłyszałem że "to jest gra bardzo straszna, horror, posrana" to wyłączyłem...

Moja ocena: -1/10

 

Po za tym głos masz taki dziwny, może to przez majka.

 

 

Jakby intro i efekty były najważniejsze...

O jeny to pożartować nie można, i że odrazy -1.. ? ^^

a głos raczej przez micro.

Opublikowano

Moim zdanie to 7/10 Dlaczego ?

Komentarz trochę zbędny ;0

 

Nie wiem czy grałeś w tą grę w toalecie ? Bo wciąż mówisz "Sram już"

Opublikowano

Ja daje 9/10 troszeczkę pierwszy komentarz mnie zniechęcił te "siemaaneczko" ale później nawet daje się oglądać.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

O jeny to pożartować nie można, i że odrazy -1.. ? ^^

a głos raczej przez micro.

 

To chujowe te żarty masz, co mam Ci powiedzieć... chujowe to i tyle, niestety.

 

Nawet niema się co rozpisywać bo niema o czym

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...