Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] spolszczenia lub zaangielszczenia.


RaydomGame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następnym razem pisz na pw , warna dostałeś za reflinka - zewnętrzny link do twojego kogokolwiek chomika , z którego czerpiesz korzyści jeżeli ktoś ściągnie . Jak masz dalsze wątpliwości zapraszam pw.

Opublikowano

Black Ops/players/

config.cfg & config_mp.cfg

 

Zmień linijkę:

seta loc_forceEnglish "0"

na:

seta loc_forceEnglish "1"

 

Powinno śmigać, jeśli nie spróbuj jeszcze zmienić wartość seta loc_language na "0" (zapamiętaj starą liczbę w razie czego).

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Ok spróbuje i dam edit jak coś

 

 

Edit:

Pobrało mi pliki angielskie ale i tak mam po niemiecku ;/

żeby bylo na innym jenzyku trzeba wejść do pliku głównego plik txt o nazwie "localization" pierwszy wyraz (w moim przypadku to będzie russian) zamieniamy na english i zapisujemy

potem uruchamiamy gre i cieszymy się polskimi napisami :)

akurat u mnie nie działają bo coś żle w plikach wgrałem :(

i słyszę glos tylko mojej postaci z napisami tak samo

Opublikowano

żeby bylo na innym jenzyku trzeba wejść do pliku głównego plik txt o nazwie "localization" pierwszy wyraz (w moim przypadku to będzie russian) zamieniamy na english i zapisujemy

potem uruchamiamy gre i cieszymy się polskimi napisami :)

akurat u mnie nie działają bo coś żle w plikach wgrałem :(

i słyszę glos tylko mojej postaci z napisami tak samo

Odkop z marca 2013. Następnym razem patrz na daty, sądzę, że autor nie potrzebuje już pomocy.

Zamykam

7. Nie wolno odświeżać tematów starszych niż 30 dni, bez uzasadnione przyczyny. Kara: 5 pkt. Wyjątek: Chyba, że temat jest poradnikiem, a chcesz wnieść wartościową treść do tematu. To samo tyczy się próśb o reupload plików.

3t6EGVz.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...