Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT!][DL][FullPL][Aktualizowany][Polskie Komendy!] SurvivalGames by nik5PL dla MPCforum.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[PL] SurvivalGames by nik5PL !
- SPOLSZCZONE KOMENDY !

Aktualna wersja: B 0.4.11 [ Niedlugo update do 0.5.0 ]



Widzisz plagiat?
Zgłoś to do mnie !

Plugin mozna dodac do paczek serwerowych pod warunkiem ze dodasz info o autorze spolszczenia !
Innaczej zgłaszam plagiat !

DOWLOAND

http://nikserve.pl/mpcforum/SurvivalGames.jar

 



SKAN

https://www.virustotal.com/pl/file/17d684343b56cd7bccdc2f77b138925d94896a7f7c4df7f05d10e5f22cdddff7/analysis/1360768820/

 


SCREENY


screen.png


UPRAWNIENIA


Uprawnienia Gracza:

sg.lobby.join - ( /sg dolacz )
sg.arena.vote - ( /sg glosuj )
sg.arena.spectate - ( /sg ogladaj )


Uprawnienia Modelatora:

sg.arena.forcestart - ( /sg start )
sg.arena.disable - ( /sg wylacz )
sg.arena.enable - ( /sg wlacz )

Uprawnienia Admina:

sg.arena.create - ( /sg stworzarene )
sg.arena.setspawn - ( /sg ustawspawn )
sg.arena.resetspawns - ( /sg resetspawnow )
sg.arena.delete - ( /sg usunarene )
sg.lobby.set - ( /sg ustawspawntablicy )

 

 

Jeżeli znowu mnie zbanujecie z powodu 'reflinku' odchodze z mpcforum

Pozdro dla br3nda zbanowal mnie bo mnie zbanował za 'reflink' a dalem dowloand bezposredni z mojej stronki zeby ulatwic wam pobieranie ....

Opublikowano

Super, stary masz plusik u mnie, a powiedz znasz plugin który wprowadza że na każdej innej mapie z multiverse są inne itemy ? :D

I czy da się zrobić, żeby podstawowe itemy u mnie żelazne, po zginęciu były w ekwipunku ? :D

Opublikowano

mam problem mianowicie gracz nie może użyć komendy /sg dolacz

 

to wycinek mojego permissions :

 

 
    - buttonwarp.use
    - sg.arena.join
    - sg.arena.vote
    - sg.arena.spectate
    - -factions.create
    - factions.chat
    - factions.help
    - factions.home
    - factions.join
    - factions.leave
    - factions.list
    - essentials.sethome.multiple.3
    - essentials.tpaccept
    - essentials.motd
    - iConomy.access
Opublikowano

 

mam problem mianowicie gracz nie może użyć komendy /sg dolacz

 

to wycinek mojego permissions :

 

 
    - buttonwarp.use
    - sg.arena.join
    - sg.arena.vote
    - sg.arena.spectate
    - -factions.create
    - factions.chat
    - factions.help
    - factions.home
    - factions.join
    - factions.leave
    - factions.list
    - essentials.sethome.multiple.3
    - essentials.tpaccept
    - essentials.motd
    - iConomy.access

Hehe mój bład

Wpisz sobie

 - sg.lobby.join
Opublikowano

Wszystko bedzie sg.lobby ?? np sg.lobby.vote ? czy tylko join ??

 

jeszcze jeden problem

jak naciskam na tabliczke to wyskakuje no permissions co z tym zrobić ??

Opublikowano

Wszystko bedzie sg.lobby ?? np sg.lobby.vote ? czy tylko join ??

 

jeszcze jeden problem

jak naciskam na tabliczke to wyskakuje no permissions co z tym zrobić ??

Sprawdz sobie uprawnienia zaktualizowałem

Opublikowano

Jaki pro hardkor elo koxu :D Ja się zabieram za Factions jak ogarne kompa :D:D

mca.png
Szybko i sprawnie ! Więcej inforacji : Priv, GG, Skype, TS, E-Mail
Wykonuję również prezentacje serwerów !

Masz ciekawą propozycję dotyczącą serwera +40 slotów ?? Pisz śmiało.

Jeśli masz mnie "olać" po dwóch tygodniach to lepiej nie pisz...

 

Opublikowano

Fajnie się zapowiada mam zamiar pobrać i wgrać na serwer i wtedy opowiem jak się sprawdza ;)

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

Fajnie się zapowiada mam zamiar pobrać i wgrać na serwer i wtedy opowiem jak się sprawdza ;)

spoczko i dzieki

Opublikowano

okej wgrałem na serwer sprawdziłem wszystko działa jak należy tak jak być powinno czekam na jakieś inne twoje tego typu edytowane plugin z góry dzięki polecam !

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

okej wgrałem na serwer sprawdziłem wszystko działa jak należy tak jak być powinno czekam na jakieś inne twoje tego typu edytowane plugin z góry dzięki polecam !

Narazie nie mam zabardzo czasu

Opublikowano

Super ! Pomyślałeś i zrobiłeś coś nietypowego !

qdw.png



46.4.195.199:2997


Zapraszam spragnionych prawdziwej rozrywki


Opublikowano

Super ! Pomyślałeś i zrobiłeś coś nietypowego !

Dzieki ! :)

 

No, nieźle. W InClassTransie to przerabiałeś?

tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...