Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekscior]Ge.De.Ka vs czujesienad


Ge.De.Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biore :)

 

Ale ja dawno nie pisałem :

 

To jest ona, z tych wielu imion,
widzą się codziennie, ale bez przywitań,
on czuje, a on oddycha, ciągle się budzą o sobie myślą,
czeka na nią wiele godzin, myśli, że to właśnie ta szansa,
będą razem, kochają się i razem będą,
jest im ciężko, on walił ją w chuja,
ona ciągle przewalała, przypomniał sobie,
że ma talent do pisania tekstów,
wiedział, że to ta szansa, szansa z niewielu,
olewa ją, bierze kartke w dłoń i cytuje milion uczuć,
jeżeli wiesz co to piekło, podnieś się i uciekaj,
bo w tym świecie marzenia szybko giną, zmiataj stąd
i wyrażaj słów sto, bo to o niej
jest ten tekst pisany.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Biore :)

 

Ale ja dawno nie pisałem :

 

To jest ona, z tych wielu imion,

widzą się codziennie, ale bez przywitań,

on czuje, a on oddycha, ciągle się budzą o sobie myślą,

czeka na nią wiele godzin, myśli, że to właśnie ta szansa,

będą razem, kochają się i razem będą,

jest im ciężko, on walił ją w chuja,

ona ciągle przewalała, przypomniał sobie,

że ma talent do pisania tekstów,

wiedział, że to ta szansa, szansa z niewielu,

olewa ją, bierze kartke w dłoń i cytuje milion uczuć,

jeżeli wiesz co to piekło, podnieś się i uciekaj,

bo w tym świecie marzenia szybko giną, zmiataj stąd

i wyrażaj słów sto, bo to o niej

jest ten tekst pisany.

 

Zgubiłeś 2 wersy.

Opublikowano

Temat: Chujowy Etap.

 

Ile razy! ile razy jeszcze mnie zawiedziesz.

Ile razy! ile razy bede tarzał sie po glebie.
Ja tak dalej nie mogę, we łbie mi sie jebie.
Nie rozumiem życia, choćbym chciał sie nauczyć.
Kolejna kłoda pod nogi i od nowa musze kroczyć.
Moja Matka wychowała czterech synów.
Teraz dostaje od Ciebie,chujowy etap życia.
Boże spraw by nie płakała już wiecej do ścian.
Chce jej troche ułatwić, lecz sam nie wiem jak.
Czy szkołę mam rzucić? Taki moj jedyny plan.
Ale i tak nie znajde Pracy, taki jebany chłam.
Mój Ojciec pół roku siedział bezrobotny.
Gotówki coraz mniej, czy ja bede bezdomny?
Wreszcie jakaś szansa, uśmiech na twarzy.
Bedzię wreszcie lepiej, to tylko mi sie marzy.
Od nowa to gówno, wpadasz w to samo bagno.
Głosować!
Opublikowano

Głos na Ge De Ka za ładny początek, bo potem już mniej mi się podoba. Mało rymów dajesz, czujesienad to samo

 

 

Mało rymów? Wole 2-3 wersy bez rymu napisać niż najebać ich...

 

Czy tak mało jest?

 

 

 

Ile razy! ile razy jeszcze mnie zawiedziesz.

Ile razy! ile razy bede tarzał sie po glebie.
Ja tak dalej nie mogę, we łbie mi sie jebie.
Nie rozumiem życia, choćbym chciał sie nauczyć.
Kolejna kłoda pod nogi i od nowa musze kroczyć.
Moja Matka wychowała czterech synów.
Teraz dostaje od Ciebie,chujowy etap życia.
Boże spraw by nie płakała już wiecej do ścian.
Chce jej troche ułatwić, lecz sam nie wiem jak.
Czy szkołę mam rzucić? Taki moj jedyny plan.
Ale i tak nie znajde Pracy, taki jebany chłam.
Mój Ojciec pół roku siedział bezrobotny.
Gotówki coraz mniej, czy ja bede bezdomny?
Wreszcie jakaś szansa, uśmiech na twarzy.
Bedzię wreszcie lepiej, to tylko mi sie marzy.
Od nowa to gówno, wpadasz w to samo bagno.
Tylko ten na fioletowo taki nie za dobry rym ,a tak ogolnie to aż tak mało jest rymów? Chyba,że ci chodzi o rymy podwójne ^^. Ale dzięki o ocene :)).
Opublikowano

Chociaż "nauczyć-kroczyć" mają takie same końcówki, to w nawijce nie brzmią wcale jak rym

 

Boże spraw by nie płakała już wiecej do ścian.
Chce jej troche ułatwić, lecz sam nie wiem jak.
Czy szkołę mam rzucić? Taki moj jedyny plan.
Ale i tak nie znajde Pracy, taki jebany chłam.
To sie rymuje, no i masz combo ;);)
Jedyny jebany, też w nawijce nie wskazuje na rym (Nawet jak wyrzucisz je na koniec;) )
Gówno-bagno, też brzydkie
Wyraziłem się pod względem techniki, bo pod względem to co chciałeś nam powiedzieć, bym Cię dobił
Czuje sie nad:
Myślałem, że zrobiłeś progress,;<.
Opublikowano

 

Chociaż "nauczyć-kroczyć" mają takie same końcówki, to w nawijce nie brzmią wcale jak rym

 

Boże spraw by nie płakała już wiecej do ścian.
Chce jej troche ułatwić, lecz sam nie wiem jak.
Czy szkołę mam rzucić? Taki moj jedyny plan.
Ale i tak nie znajde Pracy, taki jebany chłam.
To sie rymuje, no i masz combo ;);)
Jedyny jebany, też w nawijce nie wskazuje na rym (Nawet jak wyrzucisz je na koniec;) )
Gówno-bagno, też brzydkie
Wyraziłem się pod względem techniki, bo pod względem to co chciałeś nam powiedzieć, bym Cię dobił
Czuje sie nad:
Myślałem, że zrobiłeś progress,;<.

 

Może byś oddał głos...

 

Oddaję głos na GDK.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...