Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

minecraft sewer 1.4.7 hamachi Sezon 2 Reklutacja na moderatora ON


Xedos95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisaj rozpocyna sie 2 sezon sewera Zaprazam

Id hamachi

mkoes2100

mkoes2200

mkoes2300

mkoes2400

mkoes2500

haslo na wrzystkie sieci 123

Premium Nie

Potwory tak

Survival Tak

white list Nie

Biala lista Nie

slotow 30

ip 25.3.32.90

Administracja

Zalosyciel sewera mkoes

Admin seba799

Moderator Nikt

Zaprazam wrzystkih graczy co majom hamachi!!!!

Opublikowano

Witam dzisaj rozpocyna sie 2 sezon sewera Zaprazam

Id hamachi

mkoes2100

mkoes2200

mkoes2300

mkoes2400

mkoes2500

haslo na wrzystkie sieci 123

Premium Nie

Potwory tak

Survival Tak

white list Nie

Biala lista Nie

slotow 30

ip 25.3.32.90

Administracja

Zalosyciel sewera mkoes

Admin seba799

Moderator Nikt

Zaprazam wrzystkih graczy co majom hamachi!!!!

 

Imię:Rafał
Lat:16
znajomość pluginów:10/10
mozliwosc wpłaty na serwer minimum 4zł
Coś o osbie:mieszkam w pionkach lubie grac w MC i w lola.
Dlaczego ja:Jestem mądry , przystojny :D,utalentowany dlaczego nie ja.
skype:tak/niedziela i sobota nie :(.

 

Witam dzisaj rozpocyna sie 2 sezon sewera Zaprazam

Id hamachi

mkoes2100

mkoes2200

mkoes2300

mkoes2400

mkoes2500

haslo na wrzystkie sieci 123

Premium Nie

Potwory tak

Survival Tak

white list Nie

Biala lista Nie

slotow 30

ip 25.3.32.90

Administracja

Zalosyciel sewera mkoes

Admin seba799

Moderator Nikt

Zaprazam wrzystkih graczy co majom hamachi!!!!

 

Imię:Rafał
Lat:16
znajomość pluginów:10/10
mozliwosc wpłaty na serwer minimum 4zł
Coś o osbie:mieszkam w pionkach lubie grac w MC i w lola.
Dlaczego ja:Jestem mądry , przystojny :D,utalentowany dlaczego nie ja.
skype:tak/niedziela i sobota nie :(.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...