Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CoD][DL] Dodatek - wielojęzykowość, spolszczenie.


kaje11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2aQAD.png

Kupiliście Call of Duty w języku, którego do końca nie rozumiecie?
Miałem tak samo i w tym wypadku mam na to radę.
Kiedyś instalowałem serwer na linuxie, potrzebowałem do tego jakiejś instalki.
Znalazłem oficjalny pack od Activision zawierający wszystkie pliki językowe (tak, nie koliduje to z prawami autorskimi).

Fenomenalny jest fakt, że język można zmienić w dosłownie parę sekund, a praktycznie nikt z tego wbudowanego dodatku nie korzystał.

 

 

 

 



Spis tłumaczeń:

  • Angielski
  • Chiński
  • Francuski
  • Hiszpański
  • Japoński
  • Koreański
  • Niemiecki
  • Polski
  • Ruski
  • Tajwański
  • Włoski

 


Nie wspominałem wcześniej o wadze tego kita. Wydaje mi się, że słusznie. Waży on około 600KB, więc nie sprawi to nikomu problemu, prawda? :)
Zanim zabierzemy się za instalowanie, muszę wspomnieć o wymaganych narzędziach. Jedynym potrzebnym programem będzie taki, który posiada funkcję obsługi archiwum.
Czyli co? WinRAR/7Zip/Dragon Unpacker etc. etc. Naprawdę można znaleźć wiele open-source (darmowych) kompresorów.

 

 



Najpierw niestety trudniejsze.

  1. Musimy wejść do katalogu main, który znajdziemy w głównym folderze Call of Duty.
  2. Odszukajmy teraz plików z prefixem localized_
  3. Znaleźliśmy? Dobra, teraz zależnie od swojego domyślnego języku szukamy plików z sufixem _pak0.pk3 i _pak1.pk3. (przykładowo: localized_polish_pak0.pk3 czy localized_english_pak0.pk3)
  4. Zaznaczamy te oba pliki i wypakowujemy do aktualnego folderu, czyli main (jeżeli nie dajecie rady, możecie zmienić rozszerzenie z .pk3 na .rar i rozpakować normalnie :>)
  5. Jeżeli pojawiły się wam foldery przykładowo 'textures' czy 'video' w katalogu main, to gratuluję :)


Czas na obniżenie poprzeczki. Ściągnijmy przygotowaną przeze mnie paczkę:

https://dl.dropbox.com/u/69745669/multilang_kit.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/599f89a008aea8c3475b42dfc41b29363a0cb54f54dbc09876409b085055c833/analysis/1362246865/ 


Mamy? Rozpakujmy ją we wcześniej wspomnianym katalogu (main)

Ah! Zapomniałem.. jeszcze musicie poszukać płyty, skopiować wszystkie pliki, wkleić i zedytować.. żartuję :) Już gotowe.
PoC? Wejdźcie do gry. Opcje/Grafika - ostatni wiersz.

 

http://puu.sh/2aS3J.png 

 

Voila!

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...