Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Kod na Ford Police Interceptor Sedan na 1 dzień


Maccer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6T4H-NHPE-6262-GU24

Pomyślnie wprowadziłeś swój kod (Ford Police Interceptor Sedan (1 Day Rental)).

 

Bryke znajdziecie u Dilera Samochodowego w dziale Prezenty za 0 SB

Pomogłem ?   Zostaw vwPNej5.png?1

Opublikowano

6T4H-NHPE-6262-GU24

 

Pomyślnie wprowadziłeś swój kod (Ford Police Interceptor Sedan (1 Day Rental)).

 

Bryke znajdziecie u Dilera Samochodowego w dziale Prezenty za 0 SB

W ramach podziękowań podam Ci przepis na najlepsze naleśniki jakie w życiu jadłem.

Składniki:
  • 2 jajka
  • 1 szklanka mąki
  • 1 szklanka mleka
  • ~1/4 szklanki wody (zależnie od konsystencji; możemy dodać wody gazowanej, naleśniki będą miały dzięki temu grubsze ciasto)
  • odrobina soli lub/i cukru
  • ewentualnie trochę oleju, nie jest to jednak wymagane (dzięki temu nie musimy dodawać go na patelnie)

 

Składniki mieszamy do czasu, aż uzyskamy

jednolitą, płynną konsystencję. Jeżeli ciasto na naleśniki nie będzie

odpowiednie, to możemy dodać odrobinę wody lub mąki – zależnie od

efektu, który chcemy uzyskać. Jest to właściwie najważniejszy etap

robienia naleśników, dlatego warto się do niego przyłożyć. Ciasto musi

dobrze rozprowadzać się po patelni, w przeciwnym wypadku naleśniki nie

będą się dobrze smażyły.

Smacznego !

Opublikowano

Przydało się thx.

 

 

 

Proszę o ściągnięcie %

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

Ale spamujecie czytajcie co napisałem ExMod .. co do tematu dzięki za ten kodzik jeździłem nim i muszę powiedzieć, że jest zajebisty *.* jakby mu wsadził ultra to ja wale ;o

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...