Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Almantia i zmiana bonów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema na tym serwerze da się mieć maksymalnie 100 zmianek w EQ, a żeby kupić zmianki, to trzeba kupić skrzynie i ona się nie kończy, tylko klikasz, wybierasz ilość (1, 20, 100), wciskam 100 i żeby je otrzymać, muszę obliczyć krótkie działanie np. 3-3=? I muszę wpisać 0, jest kilka takich przykładów, jest jakiś cheats/bot/sposób, żeby samo kupowało i zmieniało? Switch bot, nie ma takich opcji :)

PS: Muszę zmienić 3x 15

Opublikowano

Siema na tym serwerze da się mieć maksymalnie 100 zmianek w EQ, a żeby kupić zmianki, to trzeba kupić skrzynie i ona się nie kończy, tylko klikasz, wybierasz ilość (1, 20, 100), wciskam 100 i żeby je otrzymać, muszę obliczyć krótkie działanie np. 3-3=? I muszę wpisać 0, jest kilka takich przykładów, jest jakiś cheats/bot/sposób, żeby samo kupowało i zmieniało? Switch bot, nie ma takich opcji :)

PS: Muszę zmienić 3x 15

Nie ma czegoś takiego .

Opublikowano

Nie nie ma takiego cheata.

Na Almantie jedynie musisz kupować sam zmianki a zmienia samo samym Padmakiem.

I tak macie spore ułatwienie.

Opublikowano

To wejdź na almantie i się przekoansz, a nie napierdalasz bezsensownymi postami.

Nie spamuj.

 

 

Na Almanti nie ma takiego czegoś niestety :-(

Opublikowano

Można by było zrobić cheata, który będzie kupował i odpowiadał na dane pytania (musiałbyś zrobić pełną listę, jakie są), jednak działanie takiego hacka trwałoby bardzo długo i nie znalazłoby odwzorowania w praktyce, ponieważ codziennie są dodawane nowe pytania/zagadki. Limitu 100 zmianek w ekwipunku nie da się ominąć. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...