Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ■ team-craft ■ [Nowy tryb serwera!]


azuspl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

team-craft



informacje.png


IP: Wkrótce


Tryb rozgrywki: Survival+Creative+tryb teraźniejszy.


Biała lista: Nie


Ilość slotów: 20


Zwierzęta: Tak


Potwory: Tak


PvP: Tak



pluginy.png


Wszystko będzie na serwerze



ekipa.png


Na serwerze ;)



dodatkoweinfo.png


Będzie to raczej 2 lub 3 serwer survival+creative w polsce chodzi tutaj bardziej o rozgrywke dlatego ty wybierasz droge swojej gry masz do wyboru czysty survival lub czysty creative.Nie ma komend typu /sethome /spawn /tpa itp...Aby mieć taką komende musisz mieć vipa.Vip u nas kosztuje 2zł ponieważ on ma tylko komendy typu /sethome i /home jeżeli chcesz mieć więcej komend możesz kupić svipa który kosztuje 6 zł dlatego zapraszamy chętnych do zagrania u nas piszcie opinie w komentarzach czy wam się podoba.dodamy też teraźniejszy świat czyli razem będą 3 światy teraźniejszy survival i creative.W teraźniejszym świecie mamy parkoury wystarczy wcisnąć guzik i jesteśmy na parkourach potem wystarczy wpisać /pk join 1 lub /pk join 2 itp.. i cieszyć się parkourem dodamy może też herobrine.

 

ps.nie ma komend dlatego ponieważ serwer nie utrzymałby się dłużej niż 1 miesiąc.

start dziś 15.00



Uwaga start serwera dziś 15.00

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...