Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DragonServer : *FreeBiild + Surowcowa* [Jobs] 1.4.7 #40Slotów#


Marcin2999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera:

DragonServ


***



IP serwera:


s139.csrv.pl:27522



Maksymalna ilość graczy:




40





***



Typ serwera:

FreeBuild + Surowcowa + SurvivalGames



***



Premium:


Nie




***


Administracja:


[HeadAdmin]Marcin




[Administratorka]Emxio




[Administrator]Gerber





***



Płatne funkcje:

Na naszym serwerze jest auto SmsShop znajduje się on na forum. Link do forum na serwerze !

 





***



Opis serwera:


Na serwerze jest miła atmosfera i administracja.



Aby zarobić pieniądze trzeba grać na serwerze , zatrudnić się w zawodzie lub kupić w SmsShopie.



Na mobarenie mamy własne klasy :)



Automatyczne sprzedawanie działek.










***



Inne informacje:

 

Prezentacja na youtube:http://www.youtube.com/watch?v=f-FKNw3NWqk


Wejdź !

Opublikowano

Ogarnijcie te posty bo jak ktoś chce przeczytać opinie to trzeba godzine w dól jechac. A co do serwera to nie wyróżnia się od innych serwerów fb pod żadnym względem poza tym, że brakuje na nim ludzi więc zamiast pisać jakieś durne posty co 5 min to przemyślcie dlaczego jest taka sytuacja.

Opublikowano

Ogarnijcie te posty bo jak ktoś chce przeczytać opinie to trzeba godzine w dól jechac. A co do serwera to nie wyróżnia się od innych serwerów fb pod żadnym względem poza tym, że brakuje na nim ludzi więc zamiast pisać jakieś durne posty co 5 min to przemyślcie dlaczego jest taka sytuacja.

 

Hmm pomyślmy jak byś czytał forum to byś wiedział że serwer miał tygodniową przerwę bo hosting odmówił współpracy i może dlatego ?? Przed tygodniową przerwą było po 30 graczy na luzie ! Więc poczytaj na forum serwera wejdź na serwer i wtedy oceniaj a nie nabijaj sobie posty na mpcforum !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...