Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

INSANECRAFT [Survival + Frakcje][Zmieniony Generator Terenu][Unikalny klimat] insane.gomc.pl


RhayAnte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

insane.gomc.pl



- Serwer posiada edytowany generator mapy. -
- Resp potworów zwiększony ponad dwukrotnie ! -
- Z graczy po zabiciu wypadają głowy. -
- co 24h możesz użyć bonusu za codzienne logowanie. /kit bonus -
- Gdy będzie brakowało slotów nie widzę problemu z powiększeniem miejsc. -
- Cena Vip'a i SVip'a to 11/20zł SMS'em lub 7/13zł przelewem. -
- Frakcje są skonfigurowane pod IConomy. -

- Za aktywne uczestnictwo w życiu serwera czekają unikalne rangi ! -

- Chat i serwer jest moderowany praktycznie cały dzień -

- Za zdobycie gwiazdy netheru (Zabicie Wither'a) Vip na 3 dni -

- Na co czekasz ? -

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1z9hlk.jpg
3585oi0.jpg

216.gif Szukam ludzi do gry (rank/norm) PW

Opublikowano

Serwer godny uwagi. Ogarnięta administracja , świetna zabawa. Zapraszam do wspólnej gry :)

Opublikowano

Cieszy mnie to, że tam ciepło oceniacie serwer



@Pawcio

Bardzo szybko zdementuje twoje wnioski.


-Administracja (Ogólnie)

- Co to znaczy administracja (Ogólnie) ?, dziwne bo gracze grający na serwerze twierdzą zupełnie coś innego.


-Administracja teleportuje innych graczy do innych (Bez ich zgody)

- Żaden z adminów nie teleportował graczy bez ich WCZEŚNIEJSZEJ zgody.


-Serwer nie utrzyma 3 ghastów w 1 miejscu...

- Teraz to już jesteś śmieszny, uwierzyłeś w ten żart który napisałem na chacie ?.


-Gracze gdy zobaczą że ktoś kupił Vip'a, SVip'a próbują tylko go zabić.

- Widocznie nie darzą cię sympatią.


A teraz mój wniosek, pozwolisz ?

Mścisz się za to że twoja gildia została zniszczona. Obwiniasz za to administracje, która nie może nic zrobić GDYŻ taki jest typ serwera Wooooojny gildii.


1.Nie ja kupiłem Vip'a tylko mój kolega DawcioRPK.

...

2. Takie wojny gildii że jak moja gildia wyszła z serwera to właśnie wtedy baza została zniszczona... I to są wojny gildii ?

Tak, to jest jeden z uroków wojen gildii.

3.To prawda ponieważ ownserver.pl nie jest dobrym hostingiem serwerów minecraft ( zbyt mało przydzielają pamięci RAM do slota) dlatego jak zespawniłeś 3-5 ghastów to serwer wywaliło.

- Tego nie będę komentował.

4.Ziemba teleportował graczy Karou i Zmija do naszej gildii bez naszego pozwolenia... I pewnie jedna osoba z nich zapisała /sethome lub Koordy.

- Musiała zostać wyrażona zgoda, innej opcji nie widzę.

5. Co do vip'a Dawcio nie mógł spokojnie wyjść z spawna, bo już 4-5 osób się na niego rzucało...

"- Widocznie nie darzą cię sympatią."

216.gif Szukam ludzi do gry (rank/norm) PW

Opublikowano

Serwer perfekcyjny ;D

 

Bardzo Polecam ale mało graczy :/

 

Edit@

 

Myliłem się gdy się pogra dłużej to zobaczycie co robi administracja.

 

Plusy+

-Generator Map

 

Minusy-

-Administracja (Ogólnie)

-Administracja teleportuje innych graczy do innych (Bez ich zgody)

-Serwer nie utrzyma 3 ghastów w 1 miejscu...

-Gracze gdy zobaczą że ktoś kupił Vip'a, SVip'a próbują tylko go zabić.

 

Jest tego jeszcze dużo ale nie chce mi się tego pisać.

 

Pozdrawiam Dedazen (Twórca Gildii Wygnańcy)

 

 

Edit2@

 

1.Nie ja kupiłem Vip'a tylko mój kolega DawcioRPK.

 

2. Takie wojny gildii że jak moja gildia wyszła z serwera to właśnie wtedy baza została zniszczona... I to są wojny gildii ?

 

3.To prawda ponieważ ownserver.pl nie jest dobrym hostingiem serwerów minecraft ( zbyt mało przydzielają pamięci RAM do slota) dlatego jak zespawniłeś 3-5 ghastów to serwer wywaliło.

 

4.Ziemba teleportował graczy Karou i Zmija do naszej gildii bez naszego pozwolenia... I pewnie jedna osoba z nich zapisała /sethome lub Koordy.

 

5. Co do vip'a Dawcio nie mógł spokojnie wyjść z spawna, bo już 4-5 osób się na niego rzucało...

341632-pawico234

Opublikowano

Teraz o tej godzinie gra 13 ludzi, a na razie max jest 20.

Więc mało nudzi nie jest, a gra się przyjemnie :).

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Serwer super!! Bomy... brak słów. Administracja jest spoko, gracze super. Nie ma żadnych dzieci. x-ray i tak nie pomoże. Serwer na 6+. Zapraszam.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Serwer jest zajebisty, szkoda tylko, że mało graczy na nim siedzi co mnie MeGa dziwi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...