Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.4.7] Pliki serwerowe by Bartas [BUKKIT 1.4.7-R1.0] [Survival+Factions]


xBartas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext938387015.png

Siemanko! Przedstawiam wam pliki serwerowe pod serwer Survival+Factions zrobione przeze mnie. Paczka będzie na bieżąco aktualizowana. Cały projekt będzie interaktywny, więc jeśli chciałbyś coś zmienić/dodać/usunąć napisz to w komentarzu!

cooltext938388567.png

2013-03-01-18.png

cooltext938387409.png

W officjalnym wydaniu:

bez-tytu-u4.png

W nie oficjalnym:

+MobArena + Spleef + ColoredSigns

cooltext938387700.png

Aktualnie są 4 rangi.

Admin - OP

HeadAdmin - OP

Właściciel - OP

Moderator - essentials.*

KidMod - bany,kicki,mute - brak gamemode

VIP - nielimitowane sethome, tpa, /hat, /enderchest, /afk, /back

Gracz - /spawn, 1 sethome, kit.tools, ,msg, warp,

Laska - to co gracz

cooltext938388070.png

Po wpisaniu komendy /drop wyświetla nam się:

beztytuu2qj.png

Zamiast komendy /reload możemy użyć komendy /resnij

Zamiast komendy /help możemy użyć komendy /pomoc

Zamiast komendy /f możemy użyć komendy /gildia

Dodać gracza do grupy możemy wpisując /azrank nick grupa dlugoscrangi

cooltext938388933.png

Serwer odpalamy przez uruchomienie pliku:

run 32bit java7 lub run 64bit java7

Za gildie odpowiada plugin Factions, aby stworzyć gildie musimy mieć w ekwipunku 10 diamentów + 10 zelaża, jak nie mamy to wyświetla nam się komunikat:

bez-tytu-u3.png

W tabeli graczy widać rangi i kolor:

bez-tytu-u1.png

Server.properties jest do waszej dyspozycji, nie ruszam go.

cooltext938389971.png

Przedstawione wam pliki serwerowe są jedynie wersją testową (BETA) i jeśli znalazłeś jakiś błąd, napisz o tym w komentarzu!

cooltext938389390.png

xxx

Nieoficjalny różni się tym że zawiera dodatkowo SPLEEFA,MOBARENE i ColoredSigns.

cooltext938389663.png

beztytuujjg.png

cooltext938435706.png

+ Dodanie spolczonego Factions

Dla modów:


Jeśli coś tu źle zrobiłem proszę o info na pw/w komentarzu ewentualnie o poprawkę

 

Opublikowano

Paczka ładna i polecam do pobierania ;)

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

Podoba mi się badzo paczka leci like.Możesz dodać simple spleef tak dla rozrywki na jakiś event?

Jasne, dodam to jutro do plików i będzie mogli pobrać dwie wersje, bez spleefa i z spleefem.

 

 

Dzięki za wszystkie komentarze, macie jeszcze jakieś propozycje? ;)

 

 

down@

Dodaj więcej rang [przykład : Wlasciciel , HeadAdmin , Mod , Kidmod , SuperVip , Vip , Dziewczyna , Gracz

VIP i Gracz jest, w następnym update dodam Head Admin, Właściciel, KidMod i Dziewczyna.

Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/17/20130301230545.png/

Te "**" to znak że jest się właścicielem frakcji, a te "a" można usunąć komendą /f config chatTagInsertIndex 0

http://imageshack.us/photo/my-images/33/20130301230432.png/

Tutaj nie wiem co jest źle, u mnie tak nie ma, muszę wiedzieć czy u innych ten błąd również występuje to spróbuje to poprawić.

 

 

--

Zamiast komendy /f możecie używać komendę /gildia

 

---

Biorę się za tłumaczenie factions

Opublikowano

Dzisiaj powinna wyjść paczka z spleefem i mob areną.

 

Chcecie coś dodać/zmienić/usunąć?

Pytanko , kiedy zostaną dodane nowe rangi ?


•> IP serwera : s141.csrv.pl:29331


•> Minecraft


Opublikowano

cooltext938955236.png

Wersja oficjalna:

-dodane nowe rangi jak:

Laska - uprawnienia jak Gracz

KidMod - zmiana nicku graczom,ban,kick,mute,unban - brak gamemode

HeadAdmin - OP

Wlasciciel - OP

 

 

Wersja nie oficjalna:

- dodany SPLEEF

- dodana MobArena

- dodane ColoredSigns

- dodane rangi wyżej wymienione

 

 

Download znajduje się w pierwszym poście.

 

PROJEKT JEST INTERAKTYWNY, TO TY DECYDUJESZ CO MA W NIM BYĆ!

 

/prezentacja w trakcie edycji

Opublikowano

xBartas mam problem z rangą OP nie pokazuje mi się ta ranga na TAB

Ranga OP w sensie? chodzi Ci o rangi Admin,HeadAdmin itp.? przy dawaniu rangi będąc na serwerze musisz się relognąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...