Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś co każdy kto nie skończył szkoły i nadal się uczy pokocha po tytule :D


Stuczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=rfXCnMDlb1w

 

CreamPolo- Je**ać szkołę

 

Tekst:

 

Nadszedł już najwyższy czas

By zniszczyć to co wkurwia nas

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Nadszedł dziś udręki kres

To koniec bólu, krwi i łez

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

To ty teraz masz swój głos

Pokażesz im, że jesteś boss

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Niech nie zadrży ręka ci

Nauczycielce zajeb w kły

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Jebać szkołę!!!

Jebać szkołę!!!

Jebać szkołę!!!

 

Potem cyrkiel ujmij w dłoń

I dyrektorce wbij go skroń

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Każdy matematyk chuj,

Więc ty mu krzesłem mordę skuj

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Nie żałujcie swoich sił

Po co ten skurwysyn żył

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Za męczarni tyle lat

Wyślemy ich na tamten świat

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Jebać szkołę!!!

Jebać szkołę!!!

Jebać szkołę!!!

 

Dzisiaj zemsty nadszedł czas

Zejdź do kotłowni, odkręć gaz

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Kiedy gaz ulatnia się

Weź w rękę jedną zapałkę

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Ostry błysk i ostry huk

Już budy nie ma, został bruk

To sądny dzień

Musimy wyciąć wszystko w pień

 

Wolność odzyskałeś dziś

Już możesz iść i piwo pić

To nie jest sen

Powtarzaj z nami refren ten

Jeśli ja to ty, a ty to ty, to kim jestem ja? A może ty to ja a ja to ty a ty to ty a ja to ja?

 

Pacz na hooby, potem pomyśl xD

Opublikowano

1. Dzięki szkole można się wykształcić więc nie rozumiem dlaczego miałby się komuś podobać kto do niej chodzi.

2. Kolejny bluźnierski polaczkowy rap, jak można tego słuchać?

 

Polaczkowy rap jest bardzo dobry. Jak znasz tylko Bonusy i inne JP to tak jest.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...