Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]PunkBuster wywala z serweró0w w grze Call Of Duty 4 Modern Warfare.


pawell8391

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam oto problem,gdyż PunkBuster na każdym serwerze mnie wywala. Nie wgrywałem żadnych patchów, nic innego nie wgrywałem Reinstallowałem gre,aktualizowałem PunkBustera do najnowszej wersji również nadal nic. A oto umieszczam screena o co biega z tym błędem.

 

 

 

Serwery bez PunkBustera działają,ale 90% tych serwerów bez PunkBustera są oblegane przez Camperów czy też Cheaterów.

Grałem 4 dni na serwerach PunkBuster aż tak nagle po 1 minucie wywala na każdym z takim komunikatem. Jeśli ktoś się spotkał z takim czymś i wie co z tym zrobić, to proszę o pomoc. Pozdrawiam z góry dzięki.

błąd.bmp

Opublikowano

Na 90% tu nie chodzi o jedną komendę.

Są dwie solucje:

- Usuwasz config_mp.cfg z players/profiles/nazwa/ (jak UP mówi)

- Zaraz po dołączeniu do gry otwierasz konsolę (Shift + ~), a następnie poprawiasz komendy restrykcyjne.

Wygląda to mniej więcej tak:

2aWA6.png

 

Oznacza to, że komenda com_maxfps, którą aktualnie ktoś ma ustawioną na 300, musi być zmieniona na wartość od 40 do 250.

Naprawa: wpisanie w konsoli komendy /com_maxfps 40 (od 40 do 250)

 

W twoim przypadku powinno to wyglądać tak:

*WARNING*: Cvar cg_weaponcycledelay (=500) must be EQUAL to 0

Naprawa: wpisanie w konsoli komendy /cg_weaponcycledelay 0

 

I zapewne znajdziesz więcej takich błędów, które możesz rozwiązać łopatologicznie do powyższych.

 

 

INSIDE - między

OUTSIDE - poza

EQUAL - równe

 

#EDIT:

Wszystkie błędne komendy odnotowywane są w pliku "pbcl.log", który znajdziesz w folderze /pb/ w głównym katalogu CoD4.

A więc - robisz jak powyżej korzystając z tych logów/wrzucasz ten log tutaj/usuwasz config

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Opublikowano

Zara zobacze z tą komendą a teraz daje loga całego z cfg

 

 

 

[02.23.2013 15:58:12] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[02.23.2013 15:58:40] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[02.23.2013 15:59:06] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[02.23.2013 15:59:32] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[02.23.2013 17:21:00] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[02.23.2013 17:21:28] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[02.23.2013 17:21:56] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[02.23.2013 18:22:22] Cvar cg_WeaponcycleDelay (=500) must be EQUAL TO 0
[03.02.2013 18:46:50] PunkBuster Reports PB Server Running Old Version C2.258
[03.02.2013 18:46:59] PunkBuster Reports PB Server Running Old Version C2.258
[03.02.2013 18:47:09] PunkBuster Reports PB Server Running Old Version C2.258
[03.02.2013 18:47:19] PunkBuster Reports PB Server Running Old Version C2.258
[03.02.2013 18:47:29] PunkBuster Reports PB Server Running Old Version C2.258
[03.02.2013 18:47:39] PunkBuster Reports PB Server Running Old Version C2.258
[03.02.2013 18:47:49] PunkBuster Reports PB Server Running Old Version C2.258
Opublikowano

Czyli, o dziwo, masz tylko jedną komendę, która jest powodem twoich zmartwień.

Wpisz w konsoli /cg_weaponcycledelay "0" i problem rozwiązany.

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Opublikowano

Dobra co do tej komendy narazie działa. Temat można tymczasowo zamknąć. Jeśli będzie potrzeba,to się otworzy znów. Dzięki za pomoc.

Pozdro :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...