Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][Survival+Frakcje][50 slotów][Miła atmosfera][Rekrutacja ON][No lag]


Pawelzabojca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjeo.png



083.gif Adres IP: 83.89.101.55
083.gif Typ Serwera: Survival [Frakcje] [Wojny Gildi]

083.gif Wersja : 1.4.7
083.gif Potwory : Tak

083.gif Zwierzeta:Tak
083.gif PvP: Tak
083.gif Premium: Nie
083.gif Sloty: 50
083.gifBial
a ]Lista: Nie

083.gif Nether: Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png


]pluginyy.png
wszystkie potrzebne ;)



ekipab.png
Wlasciciel : kubagosth


Admini : Pawelzabojca


Moderatorzy : REKRU NA MODA ON


infododatkowe.png
Zapraszam na serwer iż serwer posiada zgrany team ,



wersja 1.4.7 , Rekrutacja na Moderatora ON itp. Zapraszam do



komentowania i do grania ;)

 

 

Podanie na moderatora

Imię:

Nick:

Wiek:

Mikro i skype:

Możliwość wpłat:

Doświadczeniu w byciu modem:

Znajomość komend:

Znajomość j.polskiego:

Dlaczego ty:

Podania pisać pod tematem na mpcforum

Opublikowano

Podanie na moderatora


Imię: Adrian


Nick: GranderPL


Wiek: 16


Mikro i skype: Skype i mikro w pełni sprawne


Możliwość wpłat: Możliwa


Doświadczeniu w byciu modem: Na wielu serwerach MC byłem już administratorem/moderatorem.Bardzo duże


Znajomość komend: 9/10


Znajomość j.polskiego: 9/10


Dlaczego ty: Ponieważ mam doświadczenie co do minecrafta,jestem ogarnięty i nie złoszczę się tak szybko co prowadzi do obrażania graczy itp...

Opublikowano

informacjeo.png

 

083.gifAdres IP: 83.89.101.55

083.gifTyp Serwera: Survival [Frakcje] [Wojny Gildi]

083.gifWersja : 1.4.7

083.gif Potwory : Tak

083.gifZwierzeta:Tak

083.gif PvP: Tak

083.gifPremium: Nie

083.gifSloty: 50

083.gifBiala ]Lista: Nie

083.gifNether: Tak

083.gifOn/Off: ikonkabf.png

]pluginyy.png

wszystkie potrzebne ;)

 

ekipab.png

Wlasciciel : kubagosth

Admini : Pawelzabojca

Moderatorzy : REKRU NA MODA ON

infododatkowe.png

Zapraszam na serwer iż serwer posiada zgrany team ,

 

wersja 1.4.7 , Rekrutacja na Moderatora ON itp. Zapraszam do

 

komentowania i do grania ;)

 

 

Podanie na moderatora

Imię:

Nick:

Wiek:

Mikro i skype:

Możliwość wpłat:

Doświadczeniu w byciu modem:

Znajomość komend:

Znajomość j.polskiego:

Dlaczego ty:

Podania pisać pod tematem na mpcforum

 

Imię:Rafał
Lat:16
znajomość pluginów:10/10
mozliwosc wpłaty na serwer minimum 4zł
Coś o osbie:mieszkam w pionkach lubie grac w MC i w lola.
Dlaczego ja:Jestem mądry , przystojny :D,utalentowany dlaczego nie ja.
skype:tak/niedziela i sobota nie :(.
Opublikowano

podanie na moda

imie:Mateusz

nick:McRaptor

wiek:14lat

mam mikro i skype nazwa anesialala

moge placic:

mam dobre doswiadczenie iznam komendy

znam j.polski

dlaczego ja:jestem dobry i wgl lubie ten server

TWOJA NIUNIA-FILIPEK

 

 

Opublikowano

Imię: Gabriel


Nick: LaMa_PL


Wiek: 14 lat


Mikro i skype: Mam , heus.minecraft


Możliwość wpłat: co miesiąc 10 złotych


Doświadczeniu w byciu modem: Mam duże doświadczenie, gdyż byłem już wiele razy


Znajomość komend: Wszystkie [Nawet World Edit]


Znajomość j.polskiego: Bardzo duża


Dlaczego ty: Bo często będę grał na tym serwerze i pomagał innym graczom




Dziękuję :)


Opublikowano

Imię:Bartek


Nick:Player704


Wiek:14


Mikro i skype:mam podam na serwerze


Możliwość wpłat:nie


Doświadczeniu w byciu modem:znajomość komend i innych


Znajomość komend:9/10


Znajomość j.polskiego:tak

Dlaczego ty:ponieważ jestem pracowity,uczynny,miły, i przydatny

Opublikowano

Imię: Rafał


Nick: FrxX


Wiek: 16


Mikro i skype: wczoraj się zepsuło. (skype moge podac na pw.)


Możliwość wpłat: Tak


Doświadczeniu w byciu modem: Bardzo dobre. (Kilka swoich serwerów i kilka razy admin.)


Znajomość komend: Bardzo dobra.


Znajomość j.polskiego: Bardzo dobra.


Dlaczego ty: Jestem ogarnięty, doświadczony, kulturalny, cierpliwy, pomagam osobą, jestem aktywny, ogarniam komendy, pluginy:)


Opublikowano

Świetny serwer, polecam!!!

 

 

 

 

 

:)

 



Imię: Gabriel

Nick: LaMa_PL

Wiek: 14 lat

Mikro i skype: Tak , heus.minecraft

Możliwość wpłat: 8 zl

Doświadczeniu w byciu modem: Duże, gdyż bylem już nim wiele razy

Znajomość komend: Znam wszystkie [Nawet World Edit]

Znajomość j.polskiego: Bardzo duża

Dlaczego ty: Gdyż często gram na tym serwerze i będę pomagał innym graczom

Opublikowano

Imię:Paweł


Nick:Skifa


Wiek:13


Mikro i skype:Tak


Możliwość wpłat:30 zl miesiecznie


Doświadczeniu w byciu modem:7serwerow:) i na 2 admin


Znajomość komend:10/10


Znajomość j.polskiego:8/10


Dlaczego ty:Poniewaz jestem ogarniety . Dużo moge wplacac na serwer na serwerze. Bede spedzal 3-4 godziny dziennie .


Mam nadzieje ze zaakceptujesz moje podanie :]

Opublikowano

 

Nick:Hangus

Imię:Rafał
Lat:16
znajomość pluginów:10/10
mozliwosc wpłaty na serwer minimum 4zł
Coś o osbie:mieszkam w pionkach lubie grac w MC i w lola.
Dlaczego ja:Jestem mądry , przystojny :D,utalentowany dlaczego nie ja.
skype:tak/niedziela i sobota nie :(.

 

 

Imię:Rafał
Lat:16
znajomość pluginów:10/10
mozliwosc wpłaty na serwer minimum 4zł
Coś o osbie:mieszkam w pionkach lubie grac w MC i w lola.
Dlaczego ja:Jestem mądry , przystojny :D,utalentowany dlaczego nie ja.
skype:tak/niedziela i sobota nie :(.

t

Opublikowano

Imię:Michał


Nick:Czerwonyyy


Wiek:13-14


Mikro i skype:kzielewicz (mikro dobre i bez problemów)


Możliwość wpłat:0-100


Doświadczeniu w byciu modem:Bardzo dobre


Znajomość komend:9-10


Znajomość j.polskiego:bardzo bobra


Dlaczego ty:Jestem miły dla innych znam dużo komend jestem średni z ortogafi może bende jakieś filmik wstawiał do neta z tego servera i jestam uczciwym człowiekiem i nie daje nikomu op i gm bez pozwolenia administraci lub poproszenia administraci

Opublikowano

Zjebany serwer. NIEWCHODZIC!!!!!!!!!!!!!

ADMINI OSZUKUJOM GRACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ADMINI ZABIJAJOM GRACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIEWCHODZIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Opublikowano

Widzę że nie posiadacie własnego serwera TeamSpeak3. Więc mam okazję zaoferować wam rangę, kanał, na naszym serwerze TeamSpeak3. Nasz serwer TeamSpeak3 jest stworzony specjalnie dla użytkowników/graczy serwerów minecraft. IP TS3: craftspeak.net

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...