Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] 3-ręka na plikach Nieśmiałego


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem ;d mam pliczki nieśmiałego i dodałem 3rekę ale nie działa ;x

no to grzebie w tym navicat no i zobaczałem że gdy dodam konto przez navicat to all działa pokazuje autolot expire (data)

a jak zarejestruje się przez strone to wywala starą date czyli 2011 i dupa nie działa 3reka ;l więc mam pytanko co zrobić żeby odrazu jak ktoś na stronie sie zajestruje to żeby dawało mu 3rekę i powiększony magazyn? co zrb ?

Let's play....

Opublikowano

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>

<?php $connect = mysql_connect("localhost", "strona", "strona");
?>
</head>

<body style="color: rgb(255, 255, 255); background-color: rgb(255, 255, 255); background-image: url(images/bg.png);" alink="#ffffff" link="#ffffff" vlink="#ffffff">
<div id="templatemo_menu_wrapper">
<div id="templatemo_menu">
<ul>

<link href="templatemo_style.css" rel="stylesheet" type="text/css" />








<link href="css/jquery.ennui.contentslider.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen,projection" />
</head>
<li><a href="index.html" class="current">Home</a></li>

<li><a href="rejestracja.php">Rejestracja</a></li>

<li><a href="ranking.php">Ranking</a></li>

<li><a href="pobierz.html">Pobierz</a></li>

<li><a href="xxx">Forum</a></li>

<li style="text-align: center;"><a href="status.html">Status</a></li>

</ul>

</div>

</div>
<div style="text-align: center;">
<form action="?action=register" method="post"><br>
<img style="width: 600px; height: 80px;" alt="" src="images/rejestracja.png"><br>
<br>
ID: <input name="id" type="text"><br>
<br>
Haslo: <input name="passwd" type="password"><br>
<br>
Powtorz haslo: <input name="rpt_passwd" type="password"><br>
<br>
Kod usuniecia postaci: <input name="social_id" type="text"><br>
<br>

<input value="Wyczysc pola" type="reset"><input value="Zaloz konto" type="submit">
</form>

<?php /************ KONFIGURACJA KOMUNIKAT�W *******************/
$message['success'] = "Konto zostalo zalozone pomyslnie!";
$message['err_acc'] = "Wysapil problem!";
$message['err_pass'] = "Hasla nie pasuja";
$message['exist'] = "Takie konto juz istanieje!";
/*********************************************************/
if($_REQUEST['action']=="register")
{
$id = $_REQUEST['id'];
$passwd = $_REQUEST['passwd'];
$rpt_passwd = $_REQUEST['rpt_passwd'];
$social_id = $_REQUEST['social_id'];
$db = mysql_select_db("account");
if($passwd == $rpt_passwd)
{
if(mysql_num_rows(mysql_query("SELECT * FROM account WHERE login='$id'")) > 0)
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['exist'].'");</script>';
}
else
{
$mq = mysql_query("INSERT INTO account SET login = '$id', social_id = '$social_id', password = PASSWORD('$passwd'), cash = '999999', silver_expire = '2012-01-01 18:00:00', autoloot_expire = '2012-01-01 18:00:00', money_drop_rate_expire = '2012-01-01 18:00:00', safebox_expire = '2012-01-01 18:00:00'") or die(mysql_error());
if($mq = true)
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['success'].'");</script>';
}
else
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['err_acc'].'");</script>';
}
}
}
else
{
echo '<script type="text/javascript">alert("'.$message['err_pass'].'");</script>';
}
}
?>
<!-- Wygenerowane przez ReGenerator M2
2011-10-31 11:23:10
Made by Bia�y(WHT)--><br>
<br>
<br>
<br>
</div>
</body>
</html>

Let's play....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...