Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Metin2 i zapisywanie danych (passów)


Mensel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam, szukam programu, plików ktore umożliwiają zapisanie Hasla do gry Metin2 PL by potem uwolnić sie od męczącego wpisywania długich i męczących literek. Za pomoc oczywiście daje + .

Opublikowano

WItam, szukam programu, plików ktore umożliwiają zapisanie Hasla do gry Metin2 PL by potem uwolnić sie od męczącego wpisywania długich i męczących literek. Za pomoc oczywiście daje + .

moim zdaniem jest to zly pomysl czesto przez takie cos dochodzi do kradziezy ja osobiscie pasy wpisuje na pl'a na klawiaturze ekranowej.

Opublikowano

moim zdaniem jest to zly pomysl czesto przez takie cos dochodzi do kradziezy ja osobiscie pasy wpisuje na pl'a na klawiaturze ekranowej.

Nie ma w tym nic niebezpiecznego, bo Twoje hasła są zapisywanie w pliku w kliencie, a nie na jakimś serwerze, do którego każdy ma dostęp. Jeżeli nie wyślesz danego pliku tekstowego komuś to Twoje konto jest bezpieczne.

PS. Wirusów w AutoLoginie nie ma, a nawet jeśliby jakieś były to sama zapora zablokowałaby pobieranie (mówię tutaj głównie o tym od Kamera).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...