Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Działający WaitHack na Enevra.pl


Vanq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIemka, poszukuje waithacka na serwer enevra. Przeszukałem wczesniejsze tematy i zaden z podanych mi nie dziala... Wyskakuje ze nie moze znalezc metin2client.bin, nie umiem zrobic sam obejscia nie wiem czemu nie dziala po instalacji kamera wyskakuje ze nie odpowiedni metin... pomocy!!

Opublikowano

SIemka, poszukuje waithacka na serwer enevra. Przeszukałem wczesniejsze tematy i zaden z podanych mi nie dziala... Wyskakuje ze nie moze znalezc metin2client.bin, nie umiem zrobic sam obejscia nie wiem czemu nie dziala po instalacji kamera wyskakuje ze nie odpowiedni metin... pomocy!!

Pobierz metin2client.bin wrzuć do clienta i bd działać WH.

Dl:

https://mega.co.nz/#!BQdwCRya!VONuqFT-lg73ujDVPxavOSWz9fl9Sli-79yxSBR3b9E

 

skan:

http://scr.hu/0yw5/yw2ph 

 

 

Temat: http://www.mpcforum.pl/topic/671431-dl-wait-hack-by-xtymekx/

Opublikowano

@Gamus zrobiłem tak jak mówiłeś, i nie wyskakuje ten problem tylko, klikam otwiera sie konsola odrazu zamyka i nic się nie dzieje...

@EngraveR próbowałem go i ten sam błąd...

@Edit prosze aby to był sprawdzony wh...

Opublikowano

Jak nie znalezli obejscia jak widzialem typow na wh... W kamerze nie ma enevry jak bym zainstalowal do czystego pla, a jak zainstaluje do klienta enevry to wyskakuje ze zla wersja metina... jak oni jezdza na wh pomozcie mi...

Opublikowano

ech white hack na enevra zapewne autor tego tematu jest jakims niepelno sprawny umyslowo jak na tak latwym serverze nie umie dac sobie rady no ale coz i tacy sie znajda

 

@do tematu

napisz na pw to dam ci ... aby inni nie mieli :)

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...