Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Gry związanej z II Wojną Światową


Xenov

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuje jakiejś ciekawej gry, z tematyką II wojny światowej, najlepiej coś typu medal of honor . Ważne aby nie była to strategia, bo strategie z II są nudne. Może znacie jakieś ciekawe tytuły?

Tylko nie chce żadnych Battlefieldów/ Medal of honor, czy codów, bo te tytuły już mnie nudzą. z góry dzięuje :)

Opublikowano

Nie grałeś nie wiesz więc się nie wypowiadaj <_<

Opublikowano

Grałem, kupiłem = żałuje najgorsze gówno świata tak jak Crysis 2 i 3 jedyna fajna gierka z tych nowszych to BF3.

Opublikowano

Łap tu kilka tytułów:

 

-Rajd na Berlin (wszystkie części)

-Arma 2

-Sudden Strike (Wszystkie części)

-Red Orchestra (Mega gra, Polecam !)

-Commandos (Długa, trudna, nienudząca się gra)

 

Liczę na Lubię To (:

xxx

Opublikowano

Dam ci tego lajka. Bo comi tam ale z tych tytułów to tylko commandos *BYC MOZE* Będzie ciekawy w wszystkie inne grałem


@ A JEDNAK NIE :)

 

Bo są to gry strategiczne, a napisałem że grami strategicznymi z fabułą na II wojnę św. to sram nimi.. Pozdrawiam

 

znalazłem sobie Iron Front Liberaton 1944. Jak się pobierze najnowszego patcha gra mega,ponieważ ten patch niszczy większość bugów;)

Opublikowano

Dam ci tego lajka. Bo comi tam ale z tych tytułów to tylko commandos *BYC MOZE* Będzie ciekawy w wszystkie inne grałem

 

@ A JEDNAK NIE :)

 

Bo są to gry strategiczne, a napisałem że grami strategicznymi z fabułą na II wojnę św. to sram nimi.. Pozdrawiam

 

znalazłem sobie Iron Front Liberaton 1944. Jak się pobierze najnowszego patcha gra mega,ponieważ ten patch niszczy większość bugów;)

Dzięki za Like-a, ale dziwne że nimi ,,srasz'' ;D

xxx

Opublikowano

BF - 1942

Company of Heroes: Kompania Braci

Men of War

Sniper Elite: Berlin 1945

Snajper: Sztuka zwyciężania

Sniper Elite

Sniper Elite: Nazi Zombie Army

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

2@grałem we wszystko co wymieniliście - NUDA - ;/ nic niema ciekawego chyba na Tibie się przerzucę, dzisiaj pacca kupuje :D

Opublikowano

Airfix Dogfighter

 

 

Hearts of Iron III: Their Finest Hour

 

 

Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough

Hidden and Dangerous: Antologia

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead

Medal of Honor: Frontline

Air Conflicts

Theatre of War: Pola zagłady

Prisoner of War

Death to Spies

Day of Defeat

Opublikowano

Zagraj sobie w mortyr klasyk a jak nie lubisz strategi to znaczy że nie wiesz co dobre . A i w starsze części najsławniejszych strzelanek cod bf od tego zaczynali .

Żałuje że nie można zmienić nazwy .

Opublikowano

Skoro wszystkie wymienione gry ci się nie podobają to jakie ty gry lubisz????

Opublikowano

Skoro wszystkie wymienione gry ci się nie podobają to jakie ty gry lubisz????

Pewnie jakieś gówna ja w te gry co użytkownicy wymienili grałem i nie żałuje.

Szczerze zagraj sobie w Strip Poker..

Dasz Diamenta ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...