Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pisanie kolorem na chat'cie i tabliczkach ? To już nie problem !


DDeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !
Parę osób ostatnio się pytało jak pisać kolorowym drukiem. Otóż dziś wam
powiem. Jest to banalna rzecz, lecz serwer musi mieć plugin, który daje nam
możliwość pisania kolorem wink.gif. Warto spróbować na każdym serwie smile.gif.

Schemat będzie wyglądał tak : &LICZBA_JAKO_KOLOR Kolor

np. &4MC jest super ! Będzie to wyglądało mniej więcej tak :
MC jest super !

Wygląda to tak:
Colors.png

 

POMOGŁEM ? DAJ LAJKA !



Jak coś ne tak... Piszcie !

Opublikowano

Witam !

Parę osób ostatnio się pytało jak pisać kolorowym drukiem. Otóż dziś wam

powiem. Jest to banalna rzecz, lecz serwer musi mieć plugin, który daje nam

możliwość pisania kolorem wink.gif. Warto spróbować na każdym serwie smile.gif.

 

Schemat będzie wyglądał tak : &LICZBA_JAKO_KOLOR Kolor

 

np. &4MC jest super ! Będzie to wyglądało mniej więcej tak : MC jest super !

 

Wygląda to tak:

Colors.png

 

POMOGŁEM ? DAJ LAJKA !

 

Jak coś ne tak... Piszcie !

Nie powirdziales o !!!

Essentials ma fungcje essentials sign

i tam jest chyba cos takiego

#color

#buy

#sell

i tp

zeby zrobic kolot usuwamy #

Poszukuje Współ własciciela na serwer minecraft

zglaszac sie prosze na pw

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Aby pisać na kolorowo na tabliczach wystarczy plugin Essentials lub ColoredSigns.

Aby ustawić to w essentials musimy przejść do pliku config.yml.

Następnie do linijki "enabledSigns:" (znajduje się ona zaraz za ustawieniami kitów)

Tam usuwany znak "#" przed "- color".

 

 

Dodaj to do poradnika ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...