Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PL] ChernoAdventure.pl - jestes gotowy na przygode? [ NO-CD | VETERAN | WHITELIST | RMOD ][UTC -4]


BiZikAdRiAn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

logotype-nobg.png

 

ChernoAdventure - polski, szybko rozwijający się projekt serwera DayZ dla wszystkich graczy. Miłe dla oka forum, TeamSpeak, doświadczona Administracja z którą kontakt to już nie problem a przyjemność - to jedne z wielu aspektów przemawiających na naszą korzyść. Serwer działa w oparciu o prywatną bazę danych (Hive) dzięki temu postępy waszej postaci są zapisywane tylko na naszym serwerze. Aby wyeliminować cheaterów i ograniczyć ich działanie dostęp do serwera odbywa się za pomocą WhiteList na którą można się zgłosić na forum. Pracujemy także nad autorskim programem Anti-Cheat - by wam grało się lepiej. Wszelkie formy oszukiwania (cheaty, hacki, exploity, bugi, stats padding itp) będą ścigane z najwyższą surowością i nagradzane banicją. Z dnia na dzień odwiedza nas i z nami zostaje coraz więcej osób, dołącz do nich, daj się ponieść grze razem z nami.
b_560_95_1.png
Informacje podstawowe:
Adres forum:
www.chernoadventure.pl
IP: 185.5.97.175:2302
TeamSpeak: 94.23.102.247
Liczba Slotów: 20
Lokalizacja: Polska
Ping: ~25ms
Strefa czasowa: GMT+4
Poziom trudności: VETERAN
3DP: Tak
Celownik: Nie
Side Chat: Tak
Komunikaty o śmierci: Tak + Kill Feed
Kick za ping: >500
Restart serwera: Co 6h
Liczba pojazdów: 112
Kilka słów od Administracji:
Witajcie.
Co sprawia, że ten serwer jest wyjątkowy nie tylko w porównaniu z serwerami no-cd ale też z serwerami "oficjalnymi"?
Powodów jest wiele, wymienię najważniejsze:

Dojrzała i ogarnięta administracja, krysc4d, Adikson, Infernum, fajter, czy Pendzel - dołożymy wszelkich starań aby gra u nas była oparta na przyjemności a nie na nerwach spowodowanych cheaterami. Nie spotkacie się także z wykorzystywaniem stanowiska aby zdobyć przewagę w grze. Jeśli będziemy na serwerze w celach gry będziemy grać bez żadnych "dodatków" z tytułu prowadzenia serwera, będziemy grać tak jak zwykli gracze. Ospałe zachowanie względem graczy używających wspomagaczy? Nic z tych rzeczy! Tak jak jest napisane wyżej tacy gracze będą ścigani i tępieni. Nie faworyzujemy żadnych graczy w względzie rozrywki, każdy ma równe szanse. W razie problemów możecie także liczyć na łatwy i przyjemny kontakt z nami - gwarantujemy wam pomoc w każdym problemie, w końcu Administracja jest dla graczy! Tak, Administrator to nie tylko przywilej ale także obowiązek i w stu procentach zdajemy sobie z tego sprawę. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby gra na naszym serwerze była jak najprzyjemniejsza i liczymy na to, że nasze starania zostaną dostrzeżone. Będziemy czuwać nad tym aby wasza rozgrywka nie była zmącona żadnymi błędami i niedociągnięciami ze strony technicznej. Wasze propozycje zawsze będą dogłębnie analizowane i jeśli dojdziemy do wniosku, że są przydatne będą wprowadzane natychmiastowo. Nie tolerujemy hejtingu i osób, które nie umieją zachować kultury na forum jak i serwerze, takie osoby będą karane aby nie psuć krwi innym. Tworzymy ten serwer dla was - graczy a nie dla siebie. Wiele osób krytycznie podchodzi do serwera no-cd mówiąc, że to "wylęgarnia" cheaterów. My tak nie sądzimy, wiemy, że nie każdego stać na zakup tej czy tamtej gry, nie każdy też chce teraz kupić samą Armę dla DayZ skoro na dniach zapowiadana jest premiera DayZ Standalone i w takim wypadku woli na nią poczekać.

Aby dostać sie na WhiteList i dostać hasło na serwer:
1. Wejdź na na nasze forum www.chernoadventure.pl

2. Zarejestruj się na forum

3. Wejdz na TeamSpeak3 lub na forum dołączy do jakiejś drużyny

4. Złóż podanie na WhiteList

5. Wejdz na TeamSpeak3 aby poinformować Admin'a aby sprawdził podanie lub poczekaj

6. Otrzymaj hasło które jest widoczne na forum po zapisaniu się na whitelist

7. Pobierz rMod'a aby móc dołączyć do serwera.

Drużyny do których można dołączyć po napisaniu podania:
http://chernoadventure.pl/forum/forum/14-rekrutacja/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...