Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][Ładna sygna z obrazkami i nickiem :)


piter11koks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka dzisiaj robie poradnik jak zrobić nawet ładną sygnature

Będziemy robić taką sygnature

5z6n46pn1meu.png

5pc4z4kjsqey.gif

Zaczynamy

1.Otwieramy nowy dokument Szerokość 200 Długość 50

2.Klikamy na takie coś:gradient.png

3.Wybieramy jakiś kolor

4.Teraz od pierwszego rogu do drugiego rogu trzymamy linię która jest brzydka ;D

5.Otwieramy jakiś obraz,tapety albo coś na czym jest jakaś fajna postać.

Ja użyje tej:

i45q943origu.jpg

6.Teraz klikamy na tą ikonke:znr3o91ggrti.gifTo są inteligentne nożyce ;D możecie zamiast tego użyć shyp64luvb5k.gif

7.Zaznaczamy tą głowę lub coś co wy sobie upatrzyliście :D

8.Jak już zaznaczyliście to wycianamy albo kopiujemy CTRL + X wyciencie a kopiowania nie znam :D

9. klikamy CTRL + V

10. Teraz klikamy na tą ikonke v1fdu58dokrs.gif to się nazywa skalowanie.

11. zaznaczamy (Każdy chyba wie jak to się robi) i zmniejszamy.

12.Teraz robimy nick.

13.Zaznaczamy pole na nick

14. Zależnie od tła ustawcie kolor.

15. Możecie różne kolory zmieszać w jeden nick.<Wiem dziwnie to brzmi>

16.Praktycznie koniec teraz możecie pobawić się dodatkowymi opcjami :)

SYGNA JAKA MI WYSZŁA wiem brzydka ;d

9ho68k6vf649.gif

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

Po pierwsze zmień czcionkę w poradniku na normalną oraz ustaw od lewej do prawej, bo bardzo ciężko się to czyta. Po drugie sygnatura jest słaba, niestety. Render odstaje, napis nie pasuje, tło jest fuj. Nic tutaj do siebie nie pasuje. Przykro mi, ale wydaje mi się, że ten tut raczej nie zachęca... fajnie, że się starasz, ale może najpierw sam się troszkę poducz? :)

Opublikowano

O matko. Nie wiem co to jest. To jest niby sygnatura? To na nic nie wygląda. Widać, że kompletnie sam jesteś nowicjuszem, który wie o grafice, tyle co nic. Poradnik niestety Ci nie wypalił. Nabierz jakiegoś doświadczenia i wtedy coś rób.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Jak czytam komentarze typu "to wygląda jak kupa" to najchętniej dałbym Ci bana.

Ludzie... człowiek tworzy poradnik, nikt go o to nie prosił, po prostu chciał dać coś od siebie, to że poradnik faktycznie jest bardzo słaby nie jest powodem do tak wielkiej krytyki.

Zastanówcie się 2 razy zanim chcecie napisać post, bo to przechodzi ludzkie pojęcie...nienawiść, zero jakiejkolwiek wdzięczności na tym świecie to już norma.

Proszę więcej nie wtrącać tego typu komentarzy bo polecą warny.

 

 

 

@top :

Dzięki, że próbujesz coś wnieść w dział, jak widać ludzie nie potrafią normalnie się wysłowić bez obrazy, przekleństw itp.

Nie mylę się z prawdą jeśli powiem, że jest to strasznie słaby poradnik, polecam Ci najpierw nauczyć się czegoś więcej, a później "nieś pomoc".

1363095337-U286162.png

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...