Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :)

Planuję niedługo otwarcie nowego serwera o tematyce Władcy pierscieni.

Jak narazie wszystko idzie po naszej myśli :)

Otwarcie planuję na 15 Marca 2013 roku.

Wszelka pomoc mile widziana (zgłaszać sie na PW)

Poszukujemy także sponsora na serwer na powiekrzenie slotów


 



Jako fan Władcy Pierścieni postanawiam stworzyć właśnie roku,

lecz jeżeli pracę zakończą się wcześniej to nic nie stoi na

przeszkodzie,by włączyć go wcześniej. Jeżeli wykażecie taką inicjatywę

to stworzę FunyPage na facebooku :)



 


 



EDIT


 



 



Jednego grafika


- musi zrobić grafikę do launchera


- grafikę pod itemki

Mnóstwo budowniczych


oferuję:


- serwer do budowy


oczekuję:


- mikro (niekoniecznie, ale wiem, że to jest spoiwo dobrej ekipy)


- doświadczenie (w podaniach potrzebuję SS waszych budowli )


- Wiek 13+


$ponsorów


Hmm.... raczej sobie z kasą poradzę, ale sponsor przydałby się do

rozwiązania paru spraw Jak dobrze pójdzie to może namówię mineserv na

sponsoring


Webmasterów


Prowadzenie strony WWW, edytowanie i rozwijanie




Jeżeli praca, którejś z grup wymagałaby $ to oczywiście mogę dać odpowiednią ilość $, by ułatwić wykonanie zadania




Jeżeli ktoś chciałby pracować na trochę innych warunkach możemy dogadać się na Skpe, GG czy PW




Pierwsza edycja serwera byłaby tylko po Polsku, ale jeżeli wypali to

każda kolejna będzie już w po Angielsku (i jeżeli jest taka możliwość to

i w Polskim )



W temacie podania proszę wpisać:



 



Podanie LOTR: Login



 



A w wiadomości proszę opisać:



-wiek



-doświadczenie



-grupę, którą chcesz reprezentować



-parę słów o sobie



-dlaczego ty :)



 


Prosze pisać na pw!!!

 

Moje tuty:

 

 

 

Opublikowano

ups miałem to napisać na pw to nie jest spam

Znasz mnie grałem na serwerach z nickiem lolo121. Jak nie wierzysz, daj serwer premium

 

48061.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...