Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DSminecraft [FRAKCJE] Automatyczny sms shop [VPS 20 slotów] [RPG+SURVIVAL] HARD !


Krimon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DS MINECRAFT !

Serdecznie zapraszam na serwer
RPG + SURVIVAL

Jest to serwer z frakcjami, które zwykły gracz może
zakładać przez pierwsze trzy dni istnienia serwera. Serwer posiada w
pełni zautomatyzowany item shop

( Vip, SuperVip, HeroVip też się do tego zalicza) Itemy otrzymujesz
niemal natychmiast ! Można zobaczyć już w item shop'ie gotowe paczki
pod tym linkiem \\// craftserve.pl/s/115713/shop?widget \\// Wprowadzony

zostal plugin Anty X-Ray który zapobiega xray'owcom.

Nieskomplikowany, mały zamek nie mota w głowie co

wiąże się z szybkim i konkretnym marszem z pkt. A do pkt. B. Na spawnie
znajdziemy wszystkie potrzebne informacje dotyczące serwera. Aktualnie
nie mamy jeszcze forum, ale to tylko kwestia czasu.

informacjeo.png

strzalka.gif TYP:Rpg + Survival

strzalka.gif Sloty:20

strzalka.gif IP:s119.craftserve.pl:2784

strzalka.gif Potwory:Tak

strzalka.gif Zwierzęta:Tak


strzalka.gif PvP:Tak

strzalka.gif Premium:Nie!!!

strzalka.gif Nether:Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie


pluginy.png

Wejdziesz to się dowiesz :)

adme.png

H@:DzikU_

H@:Saver00

! KONKURS !

Gdy na serwerze będzie 15 osób DzikU_ napisze na chat kod do sms shopu na super VIPA który jest NA ZAWSZE !

Obserwuj uważnie ilość graczy i czekaj na kod po czym kliknij w sms
shopie na okienko z odpowiednim obrazkiem po czym sprawdź czy Ci się
udało !

Przypominam link do automatycznego sms shopa!
craftserve.pl/s/115713/shop?widget

E9mwj60.png

Opublikowano

BraveCraft




IP:s133.csrv.pl:13555




Witaj w tym oto temacie. Poznasz nową regeneracje wspaniałego server BraveCraft. Oto Nasza Historia :



Historia:



W

dalekiej przeszłości żył sobie pewien chłopiec o Imieniu Brave. Z

pozoru był to Biedny chłopiec z osady kowali,drwali. Lecz Pewnego Dnia !

O Godzinie 0:00 wybuchła niepowtarzalna wojna. Były to Hordy Zombie

oraz kilka, a nawet tysiące Creeperów, które zmierzały w stronę

osady. Wszyscy chwycili bronię oraz zbroję i wybiegli. Hordy zombie gdy

zobaczyły TNT od razu zaczęły się cofać. Ale Nagle z Nieba spadł Piorun

i odpalił Creepera, który od razu zaczął szarżować w stronę Osady. Gdy

dobiegł do Bramy od razu Wybuchł. 10Letni Brave nie miał wyjścia jak

wyjść z domku
i biec w

stronę swojej ulubionej świnki . Ale pomyślał, że niektórzy wojownicy

mają w domu żelazo oraz trochę dyń. Więc poszperał po skrzyniach i

znalazł ! Zrobił zatem Wielkiego Żelaznego Golema. Lecz to nic nie dało

bo gdy golem wyszedł z Wioski to oberwał trzy razy od szkieleta oraz dwa

razy od Zombie. Ale to nie był koniec. Z Ciemnego Lasu, do którego był

zakaz wchodzenia. Wyleciał Wielki Czarny i Ponury Witcher. Wszystkim

Wojownikom zbladły twarze i kazali schować się pod ziemie. Niestety,

nieświadomy zagrożenia Brave nie usłyszał rozkazu i gdy tylko wyszedł z

Pomieszczenia oberwał Ciężką jak 15-tonowy Giant Zombie strzałą. Po

2dniach w Kanalizacjach wojownicy wyszli z Ukrycia. Zobaczyli tylko

Rozwalone domy i krwawe szpady na ziemi. Ale to co zobaczyli 2minuty

później całkiem wybiło ich z rytmu. Gdy zobaczyli głowę Brave nabitą na

Strzałę Szkieleta odjęło im Mowę. Wszyscy opłakiwali go przez wiele

tygodni. Aż do dziś gdy dzięki Jego Śmierci zapoczątkowaliśmy Nowe

Lepsze Plemię. Teraz walczymy w zgodzie bez oporu. Zabijamy każdego

Brudnego stwora jaki stanie nam na Drodze.





Około godziny 0:10 Nasz Brave wyszedł z Pomieszczenia, a o godzinie 0:12 oddał swoje życie za Ojczyznę. OTO JEGO HISTORIA !








Sloty:40



Potwory:ON



PVP:ON



PREMIUM/NON-PREMIUM



Nether:ON



WL:OFF




Administracja




Ogarnięta w tym Co robi i bardzo Miła i sprawiedliwa :]




Pluginy




Dopasowane by miło i wspaniale się Grało :)




Jest to nowy temat ponieważ każdy jest w koszu. Jeżeli nie to proszę inne zamknąć a ten Zostawić :]





Pozdrawiam Wszystkich [Wlasciciel]Shojacz



@Prawa Autorskie dotyczące Fabuły Shojacz




@Pierwsze osoby dostaną ViPa zupełnie za darmo. Lub SuperViP'a za 6zł ! Nie Czekajcie ! Wbijajcie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...