Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RP NIE MAJA WARTOŚCI PIENIEZNEJ


legoakaklocki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"UŻYTKOWNIK PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI I AKCEPTUJE, ŻE SYSTEM RIOT POINTS ORAZ WIRTUALNE PRZEDMIOTY NIE MAJĄ WARTOŚCI PIENIĘŻNEJ" reasumujac jesli chodzi o osoby ktore korzystaly z bugow na rp nie maja sie czego obawiac jedynie banow, Riot tutaj sam sobie zaprzeczyl o kradziezach, jedynie ze strony paypala o falszywe dane moga byc problemy nic wiecej, btw.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/867955-info-odnonie-buga-na-rp/

 

wszędzie jest tak, że wirtualna waluta nie ma wartości pieniężnej

chodzi o to, żeby nikt tego nie sprzedawał po za właścicielem gry

i np. żeby nie przeliczać wartości konta po ilości IP czy RP, które się na nim znajduje

 

w praktyce bywa różnie ;)

 

@DOWN ale informacja o przelewie 20k zł przeszła ... i to nie tylko przez riot ale też paypal, który nic nie mówi o wewnętrznej walucie, która nie ma wartości

Hejo

Opublikowano

tak czy siak, sa to info ze strony glownej riotu warunki uzytkowania wiec jak ktos sobie zrobil 10000k rp nie mozna tego przeliczyc ze to 20k zlotych jesli patrzac na to ze strony riotu, ale coz, ludzie lubia wyolbrzymiac.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano

Jeszcze nic pewnego, riot nie wydał oficjalnego oświadczenia, więc taki tematy są bezsensowne.

Jest to tylko głupie nakręcanie innych.

Opublikowano

nakrecac nie nakrecam, raczej staram sie ich uspokoic swoimi tematami, sam czekam na oficjalne info albo od riotu albo od paypala bo jak na razie to same bajki powychodzily, mija 4 dzien od kiedy skorzystalem z buga i 2 od bana a jak na razie na e-mailu nic nie ma :P

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...