Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jak to się nazywa( przed wejściem na np forum)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiam! Od tak długiego czasu nie używałem tego bajera... Ale mam pytanie jak nazywa się to :xxx Dokładnie żeby wbić na stronę trzeba kliknąć odpowiedni przycisk?

 

http://scr.hu/0lj3/gi2v7

 

Bo wiem jak takie coś zrobić,ale chodzi mi głównie o nazwę tego "Czegoś"

Opublikowano

Punkt z Regulaminu

 

9. Użytkownik zobowiązuje się do nie umieszczania treści serwisów stanowiących konkurencję, obejmujących treści identyczne lub podobne dla właściwego serwisu. Treści takie zostaną usunięte, a użytkownik może zostać ostrzeżony.

 

Na twoim miejscu regulamin przeczytałbym jeszcze raz!

Opublikowano

Na każdym forum jest taki sam regulamin. Wiem że tego nie można dodać, ale co z tego? jak w inny sposób miałbym wam to wytłumaczyc?

Opublikowano

2h na screen bez adresu forum.

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Czytajcie ludzie czytajcie...

Wiam! Od tak długiego czasu nie używałem tego bajera... Ale mam
pytanie jak nazywa się to :xxx Dokładnie żeby wbić na stronę trzeba
kliknąć odpowiedni przycisk?


 


Bo wiem jak takie coś zrobić,ale chodzi mi głównie o nazwę tego "Czegoś"

Nie napisałem że nie wiem jak to zrobić

Opublikowano

Przykłady ci podam, stron które używały takiej strony "domowej"

xaa.pl

cg.net ( Jeszcze gdy było to forum o cheatach )

mph*forum.pl

gh*sy*.net

 

4 najbardziej znane serwisy / fora które używały tej opcji .

Opublikowano

Akurat to co pokazałeś na SS to jest chyba taki mod pod przema, który właśnie robi taką dodatkową stronę z przyciskiem wejścia na forum.

Opublikowano

Wiem, wiem że to jest mod lecz akurat nie przema ;>.

 

Druga rzecz.

 

Przecież takie gówno można zrobić w 15 min, znając php / html + css aby to ładnie wyglądało. Tylko mi nie chodzi raczej o to jak się tworzy o to takie cudko, tylko o samą nazwę, może coś takiego posiada swoja nazwę ?

 

Jeżeli nie to nie prosta sprawa, i koniec tematu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...