Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Bluescreen - win32k (troszkę inny niż pozostałe)


Seba xdd ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam jeden, trochę denerwujący kłopot - bluescreeny.
Spróbuję objaśnić jak wygląda sytuacja:

Komputer nagle zaczął się dziwnie zachowywać- zaciął się, bluescreen, restart i w kółko te zachowania występują.
Panowie z serwisu zaproponowali aby wgrać od nowa system. Tak też uczyniłem.. Po kilku minutach znowu to samo co wcześniej.
Używając WinDbg uzyskałem dosyć interesujące informacje

(wraz z "!analyze -v") - http://wklej.org/id/967133/

Czytając tematy po forach, postanowiłem coś zrobić ze sterownikami karty graficznej.
(Dla jasności, moja karta graficzna to ATI Radeon HD5670)
Odinstalowałem stare sterowniki, zainstalowałem nowe pobrane z oficjalnej strony.
Po kilku minutach obraz "rozmył się" i z głośniki wydawały dziwny "brzęczący" czy jak inaczej to nazwać dźwięk.
Przez jakiś czas komputer nie chciał się uruchomić lecz teraz jest już dobrze.

Do tego dodam, że system działa poprawnie i tak jak powinien w trybie awaryjnym.
Tak właśnie myślę i dlatego też piszę ten temat, ponieważ nie mogłem znaleźć tematu z podobnym błędem (dokładniej to chodzi o

 

 


 

win32k!DestroyProcessInfo+38f
 

 


oraz

 

MachineOwner
 

 


Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

masz memtest przy starcie, sprawdź pamięć możliwe że to ona uszkodzona

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Dla przyszłych którzy też będą się borykać z tym problemem:

Po kilku wstępnych testach okazało się że to zasilacz - wymiana i jest ok.

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...