Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][TEKST] ZyZoK vs Pleśniawek


ZyZoK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920330-U286162.png

 

Wyzywający: ZyZoK
Wyzwany: Pleśniawek
Wstawienie prac do: Do 3 Dni
Głosowanie do: Do 3 Dni

Tematyka: Samobójstwo,Patologia
Notatka: 16 wersów

Opublikowano

Ok ale tak mi sie nudzilo ze musialem napisac. :) Ok ja sie wezme w garsc i dzis jeszcze moze dodam :D

Opublikowano

Takie coś mi wyszło:

 

 

Ona nie chciała w tym tkwić, planowała to od dawna,
Nie wiedziała co wybrać, zwykły sznur czy skakanka.
Jedno było w tym pewne, dosyć już patologii miała,
Ale czy takie wyjście, równa się rozwiązana sprawa?
Czy to od Boga kara? Może taki był jej pisany los,
Nie była pewna jak to zrobi, może nożem w serce cios.
Albo po prostu wyskoczy, poczuję ulgę w locie,
Rodzina ją zniszczyła, co dzień wóda na stole.
Brak jedzenia na rzecz, alkoholu był koszmarem,
Przez to przyszła ta myśl, na swoje życie się targnę.
Nie chciała tak żyć dłużej, wolała już odejść,
Nikt po niej nie zapłacze, nie zostawi wspomnień.
W końcu powiedziała stop, to musi być ta chwila,
Dalej nie mogła żyć, to rodzina ją zabiła.
Postanowiła skoczyć, wybrała dach swojego bloku,
Zrobiła to w nocy i odeszła w spokoju.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Mi wyszło takie:

 

Znów budzę się rano, myślę co mnie dziś zaskoczy
patrzę przez okno, i przecieram oczy
chodz jest bardzo wczesnie, miasto tetni zyciem
tutaj prawie kazdy czlowiek jest juz poza ukryciem
wychodząc z domu słysze głośny strzał
robi się zamieszanie, ludzi ogarnia szał
nie wiem co się dzieje co robić mam,
widzę jak ciało upada to osoba którą znam,
to sąsiadka z bloku, w ręce trzymała gnata
to wszystko wina jej meza jebanego kata,
bił ją, poniżał, słyszałem krzyki z mieszkania,
potrzebowal pieniedzy pewnie braklo mu jarania,
ona tej presji nie wytrzymala,
na całym ciele pełno siniaków miała,
na jej miejscu zrobił bym to samo,
ale najchętniej to nie obudziłbym sie rano.

 

Sorry ale dopiero zaczynam z tekstami :)

 

PZDR :)

Opublikowano

Oddaję głos na Pleśniawek - ostro pojechał.

Zyzok - same kwadraty, treść marna. Tekst ogólnie dosyć słaby. Poćwicz.

Opublikowano

Zyzolu - Ogólnie tekst spoko, tylko staraj się bardziej nawinąć go w sposób żeby ktoś
Pomyślał nad Twoim tekstem. Nie wykładaj wszystkie jak na dłoni, tylko używaj porównań, metafor,

Zagadek, CSI kurwa, oto właśnie chodzi ;> Czasem robisz rymy tak zwane na przymus, np tutaj:
"nie wiem co się dzieje co robić mam,
widzę jak ciało upada to osoba którą znam,"
Tutaj do wcześniejszych rymów (strzał/szał) ewidentnie to zrobiłeś, chciałeś dobrze a wyszło tak zwanie "kwadratowo".
Co jeszcze, hmm.. Ostatnie cztery wersy są po prostu za krótkie do całokształtu.. Staraj się nie używać rymów typu:

"wytrzymała=miała", bo wiesz.. To czasowniki, chociaż jeden na 3zwrotki w nucie to może być, ale unikaj tego.
Ogólnie Twoje rymy są za dokładne, czyli piszesz teksty jakbyś pisał jakieś wiersze (np .lektury, czy coś..)
Tam używają typowo dokładnych rymów. Tutaj jest na odwrót. Używaj niedokładnych, rzadkich i oryginalnych ;]

Głos na Pleśniawek. Ma rytm w tekście, wszystko ładnie się klei, tekst profesjonalniej lepszy.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...