Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{Zapowiedź}Lord Of The Minecraft


wincentus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :D


 


Jako fan Władcy Pierścieni postanawiam stworzyć właśnie serwer tego typu :) Wszystko już mam spisane, ale potrzebuję jeszcze pomocy :P Ale zacznijmy od początku :)


 


Poszukuję paru budowniczych oraz 1 osobę, która zna się na modach :). Co do maszyny to ja mogę takową zafundować :).


 


 


 


MAPA


Najważniejsza jak na ten czas jest mapa :). W twórczości Tolkiena jest wiele miejsc, które warto odtworzyć. Na ten przykład pokażę ładną pracę:


2012-03-10_215544_1668779.jpg


 


Jest to przepieknie odtworzone Minas Thirit :)


 


 


Mody


Serwer byłby na modach, dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć masę artefaktów z Władcy Pierścieni :). Oto parę rzeczy, które chciałbym dodać


 

 

 


Więc podsumowując, potrzebujemy:


-Ekipy do budowy

 

-Graczy i zapału :).


 


Sugerowaną datę premiery serwera ustanawiam na 1 marca 2013 roku,
lecz jeżeli pracę zakończą się wcześniej to nic nie stoi na
przeszkodzie,by włączyć go wcześniej. Jeżeli wykażecie taką inicjatywę
to stworzę FunyPage na facebooku :)


 

 


EDIT

 


 


Jednego grafika

- musi zrobić grafikę do launchera

- grafikę pod itemki

Mnóstwo budowniczych

oferuję:

- serwer do budowy

oczekuję:

- mikro (niekoniecznie, ale wiem, że to jest spoiwo dobrej ekipy)

- doświadczenie (w podaniach potrzebuję SS waszych budowli )

- Wiek 13+


$ponsorów

Hmm.... raczej sobie z kasą poradzę, ale sponsor przydałby się do
rozwiązania paru spraw Jak dobrze pójdzie to może namówię mineserv na
sponsoring


Webmasterów

Prowadzenie strony WWW, edytowanie i rozwijanie



Jeżeli praca, którejś z grup wymagałaby $ to oczywiście mogę dać odpowiednią ilość $, by ułatwić wykonanie zadania



Jeżeli ktoś chciałby pracować na trochę innych warunkach możemy dogadać się na Skpe, GG czy PW



Pierwsza edycja serwera byłaby tylko po Polsku, ale jeżeli wypali to
każda kolejna będzie już w po Angielsku (i jeżeli jest taka możliwość to
i w Polskim )


W temacie podania proszę wpisać:


 


Podanie LOTR: Login


 


A w wiadomości proszę opisać:


-wiek


-doświadczenie


-grupę, którą chcesz reprezentować


-parę słów o sobie


-dlaczego ty :)


 

Prosze pisać na pw!!!

Moje tuty:

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...