Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Surv+Gildie][50 slotów][Rekrutacja on][No-lag]Zapraszamy


Pawelzabojca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.pngCRAFTMEE


 


Informacje.png


 


strzalka.gifTYP:Survival + Frakcje


strzalka.gifSloty:50


strzalka.gifIP:83.89.101.55


strzalka.gifPotwory:Tak


strzalka.gifZwierzęta:Tak


strzalka.gifPvP:Tak


strzalka.gifPremium:Nie


strzalka.gifNether:Tak


strzalka.gifBialaLista:Nie


 


pluginy.png


Factions,HeadHunter, I Inne


 





Administracja.png


kubagosth,Pawelzabojca


 





InformacjeDOT.png


Serwer
Super atmosfera miła
administracja ! Odpowiednie dopracowane pluginy ! Warto zapraszamy !
Promocja na vipy

Podanie na admina:

-Imię:

-Nick w grze:

-Wiek:

-Znajomość pluginów:

-Możliwość wpłat:

-Skype i mikro:

-Dlaczego ty:

Opublikowano

okej, pora na moją opinię :

plusy :

- brak lagow

- duzo slotow

- mily administrator

minusy :

- malo osob

- spawn troche na odwal sie zrobiony + zadnych informacji o serwerze na nim

ogolnie 6/10

elo.

5465845486.png

Opublikowano

Imie:Michał

Nick:Czerwonyyy

Wiek:13-14

Znajomości pluginów: 90% na 100%

Możliwości wpłaty: od 20 do 60 zł

skype:kzielewicz (Żadnych problemów z mikro

Dlaczego ty: Jestem miły dla innych znam dużo komend jestem średni z ortogafi może bende jakieś filmik wstawiał do neta z tego servera i jestam uczciwym człowiekiem i nie daje nikomu op i gm bez pozwolenia administraci lub poproszenia administraci

Opublikowano

Serwer rządzi! 0 lagów! Świetnie dobrane pluginy! Bardzo miła administracja i gracze! Ludzie wbijajcie i grajcie bo naprawdę warto! Według mnie to jeden z lepszych serwerów na jakich grałem! Zapraszam!

Opublikowano

Nick : Dklord25

Imie : Mateusz

Wiek : 13 lat

Znajomość komend : 8 - 10

Możliwość wpłat : hmm tyle ile trzeba ;D

Skype: mateusz.zimek mikrofon czasami dobry czasami zły ;D

Dlaczego ty : Dlaczego ja? Ponieważ miałem swój serwer, ogarniam komendy, jestem miły, ortografia 92 % ;D. Tak więc myśle że dobrze napisałem to podanie. A ogólnie serwer mega.

logo.png

Opublikowano

-Imię: Adrian


-Nick w grze: GranderPL


-Wiek:16


-Znajomość pluginów: 9/10


-Możliwość wpłat: Możliwa ;)


-Skype i mikro: Skype jest,mikro działa w pełni


-Dlaczego ty: Byłem adminem/modem na wielu serwerach,jestem ogarnięty,uprzejmy,znam dobrze język polski(ortografia)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...