Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam Na Server Wsciekly Crafting Server Survival 1.4.7 Rekretucja ON !


Marcinowiec99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam do budowy servera Wscicekly Crafting

 

IP:192.168.1.12

 

Podania skladac na :

 

HeadAdmina 0/1 <------------- ta range dostanie zaufany admin lub mod

 

Administratora 0/2

 

Moderatora 1/3

 

Podania pisac w komentarzach kazdy ma sszanse

Opublikowano

Jedyne co chciałabym powiadomić, że serwer nie działa :)

A jeżeli chodzi o podanie na Admina/Moderatora chciałabym się zgłosić :) Więc trochę info o mnie :

Nazywam się Roxana, mam 16 lat, Jestem Japonko/Polką (Mama Japonka/Tata Polak)

Jestem kulturalna i zawsze chętna do pomocy :]

Byłam moderatorką średnio na 52 serwerach. Adminką na 13 (około)

Wołałabym zgłosić się na Moderatora, abyście mogli zobaczyć jak się sprawuję :)

Dziękuję!

76706605.png



Opublikowano

sprawdz teraz gdyz jest uruchumiony caly czas

Niestety nie mogę wejść. Jeżeli możesz, sprawdź czy podałeś poprawny adres ip serwera :) Z góry dziękuję!

76706605.png



Opublikowano

Zapraszam do budowy servera Wscicekly Crafting

 

IP:192.168.1.12

 

Podania skladac na :

 

HeadAdmina 0/1 <------------- ta range dostanie zaufany admin lub mod

 

Administratora 0/2

 

Moderatora 0/3

 

Podania pisac w komentarzach kazdy ma sszanse

ej dalej jest rekrutacja ??

Opublikowano

ej dalej jest rekrutacja ??

 

 

Zapraszam do budowy servera Wscicekly Crafting

 

IP:192.168.1.12

 

Podania skladac na :

 

HeadAdmina 0/1 <------------- ta range dostanie zaufany admin lub mod

 

Administratora 0/2

 

Moderatora 1/3

 

Podania pisac w komentarzach kazdy ma sszanse

Ja moge byc budowniczym,albo moderatorem widac ze server jest git

 

czemu server wylaczony ????

 

Opublikowano

tak

 

gdyz nie oplaca sie narazie kupowac servera na 1 miesiac gdyz bedziemy budowac itd.

 

jest blokada narazie pisac podania

Nie rozumiesz ? Tylko osoby ktore sa podlaczone do twojego wifi moga wejsc na serwer ja mam takie:

Adres IPv4 . . . . . . . . . . . . . ?:192.168.1.3

Moj prawdziwy adres IP jest inny zaczyna sie na 91... twoj tez bedzie inny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...