Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zainstalowanie i włączenie gry


Hurkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Otóż mam taki problem . Zainstalowałem gre Wolfteam PL , gdy chcę włączyć żeby zaczeło mi patchować itd . wyświetla mi się taki błąd ( Na załączonym Obrazku) . Próbowałem reinstalować wolfream, wyłączylem antywirusa, resetowałem kompa. . . i dalej nic. Dalej nie wiem co już mam robić. Proszę o pomoc ;) Będą lajki ;)

Pozdrawiam ;)

post-185283-0-96239700-1361882379_thumb.jpg

18706.png
Opublikowano

Wyłącz antywirusa i zaporę. Możliwe, że coś blokuje ci połączenie z serwerem.

Może to też być spowodowane np. konserwacją itp.

Opublikowano

Odinstaluj grę programem lobit uninstaler, następnie uruchom-->regedit.exe, znajdź i skasuj, jeżeli bedą, zainstaluj na nowo gre. Uważaj z tym usuwaniem bo możesz uszkodzić system:

 

 

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\WolfTeam-PL 
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Aeria Games\WolfTeamPOS 
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Aeria Games\WolfTeamGS 
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Aeria Games\WolfTeamPOS 
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Aeria Games\WolfTeamGS
 

Nchf.png

lol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...