Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciagnac bronie zbroje mapy idt z clienta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Jak wyciagnac zbroje?

 

#Wypakowywujesz locale_pl,item_proto, sprawdzasz id zbrojki

#Wypakowywujesz icon wyciagasz iconke

#wypakowywujesz root

#Wchodzisz w item_proto sprawdzasz id value3

#Wchodzisz w pliki .msm, lecisz w dol az znajdziesz shpaeindex (podobne id do value3 z item_proto)

#Bedziesz mial tam pliczki od zbroi wypisane

#Wypakowywujesz PC,pc2 i wyciagasz pliki

 

Wrzucasz do swojego clienta iconke do icon/item,robisz wpisy w icon.xml

Wypakowywujesz locale_pl wchodzisz w item_list.txt dodajesz wpisy wyciagajac z tamtego clienta

Wypakowywujesz item_proto dodajesz wpisy

Wypakowywujesz PC,pc2 dodajesz pliki,dodajesz wpisy do PC,pc2.xml

Wypakowywujesz root,dodajesz wpisy do plikow .msm, ustawiasz id shapedata,shapeindex za koleja.

Dajesz takie same id w value3 w item_proto co masz w plikach msm-shapeindex

Pakujesz wszystkie pliki

Dodajesz zapytania do Mysql

 

2.Bronie:

 

Wyciagasz iconke z icon/item,oraz wpisy z icon.xml,dodajesz do sb,pakujesz

Wyciagasz pliki z item,wyciagasz wpisy z item.xml ,dodajesz do sb,pakujesz

Wyciagasz wpisy z item_proto,iem_list.txt z locale_pl,dodajesz do sb,pakujesz

Dodajesz zapytania do mysql.

 

3.Mapy:

 

Wchodzisz Np w season,season 2 wyciagasz folder z mapa,wrzucasz do sb,kopiujesz wpisy z season,season2.xml dodajesz do sb,pakujesz

Wypakowywujesz root wchodzisz w plik atlasinfo.txt kopiujesz wpis ,dodajesz do sb,pakujesz root

 

Mapy moga byc spakowane w plikach .eix,epk to tylko kopiujesz pliki,dodajesz do Index

 

Wchodzisz:

 

usr/serverfiles/share/locale/germany/map, wrzucasz pliki od mapy,wchodzisz w plik index dodajesz wpis, wchodzisz w Config od Chaneli dajesz id takie jak dales w index

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Dobra zobacze czy mi sie uda a mozesz napisac to jeszcze bardziej zrozumiale (tak bardziej dokładnie)? Jak wypakowalem plik icon wszedlem icon/icon/item i jak chcialem znalezc jakas bron z id z item_proto to nic takiego nie bylo. Gdzie robie blad?

x

Opublikowano

Normalnie powinienes miec iconke o takim samym id co w item_proto,item_list.txt , moze slabo szukasz ;>

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Mam pytanie jezel bronie albo bizuteria jest spakowana w pliku eyvil czy jakos tak to jak dodam to do swojego packa i wpis do index to jak mam zrobic wpisy do sql? i item list?

Edit jak bede mial wiecej czasu to poprobuje. Jak mi sie nie uda to moge liczyc na twoja pomoc?

x

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...