Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Tabela punktów rangi za zestrzelone alieny


BaZyliszekK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

streuner: 1
lordakia: 1
devolarium: 4
mordon: 2
sibelon: 5
saimon: 2
sibelonit: 3
lordakium: 6
kristallin: 3
kristallon: 8
streuneR: 2
protegit: 3
cubikon: 10
BOSS nie będę podawał bo wystarczy pomnożyć pkt rangi normalnego razy 4 np. sibelonit: 3x4=12 tzn boss sibelonit 12.pkt rangi
Uber mnożymy x8

killalllogo.jpg


Opublikowano

streuner: 1

lordakia: 1

devolarium: 4

mordon: 2

sibelon: 5

saimon: 2

sibelonit: 3

lordakium: 6

kristallin: 3

kristallon: 8

streuneR: 2

protegit: 3

cubikon: 10

BOSS nie będę podawał bo wystarczy pomnożyć pkt rangi normalnego razy 4 np. sibelonit: 3x4=12 tzn boss sibelonit 12.pkt rangi

Uber mnożymy x8

ale np. pchełka ma najwięcej pkt a golec mniej

1359705736-U799478.png
Opublikowano

kazdy statek ma tyle samo pkt powazki za zestrzelenie:) tylko exp dronow sie zmienia tak jak tu wg tych tabelek

 

537drony1fj0.jpg

136drony2ue3.jpg

chyba raczej o to tobie chodzilo

 

no i na kazdy kolejny poziom dronow trzeb 2 x exp niz na poprzedni zaczynajac od 100 na 2 a konczac na 1600 na 6

Nowa gra zarabiaj realne pieniądze handlując wirtualnym złotem zyski już w pierwszych dniach zabawy.



Więcej info na priv.

Opublikowano

Alieny i ich punkty:

 

-=[ Streuner ]=- 1 Punkt

-=[ Lordakia ]=- 1 Punkt

-=[ Devolarium ]=- 4 Punkty

-=[ Mordon ]=- 2 Punkty

-=[ Sibelon ]=- 5 Punktów

-=[ Saimon ]=- 2 Punkty

-=[ Sibelonit ]=- 3 Punkty

-=[ Lordakium ]=- 6 Punktów

-=[ Kristallin ]=- 3 Punkty

-=[ Kristallon ]=- 8 Punktów

-=[ StreuneR ]=- 2 Punkty

-=[ Protegit ]=- 3 Punkty

-=[ Cubikon ]=- 10 Punktów

..::{ Boss Streuner }::.. 4 Punkty

..::{ Boss Lordakia }::.. 4 Punkty

..::{ Boss Mordon }::.. 8 Punktów

..::{ Boss Saimon }::.. 8 Punktów

..::{ Boss Devolarium }::.. 16 Punktów

..::{ Boss Sibelonit }::.. 12 Punktów

..::{ Boss Sibelon }::.. 20 Punktów

..::{ Boss Lordakium }::... 24 Punkty

..::{ Boss Kristallin }::.. 12 Punktów

..::{ Boss Kristallon }::.. 32 Punkty

..::{ Boss StreuneR }::.. 8 Punktów

( UberStreuner ) 8 Punktów

( UberLordakia ) 8 Punktów

( UberMordon ) 16 Punktów

( UberSaimon ) 16 Punktów

( UberDevolarium ) 32 Punkty

( UberSibelonit ) 24 Punkty

( UberSibelon ) 40 Punktów

( UberLordakium ) 48 Punktów

( UberKristallin ) 24 Punkty

( UberKristallon ) 64 Punkty

( UberStreuneR ) 16 Punktów

<=< Kucurbium >=> 32 Punkty

-=[ Vagrant ]=- 1 Punkt

-=[ Marauder ]=- 2 Punkty

-=[ Outcast ]=- 4 Punkty

-=[ Hooligan ]=- 16 Punktów

-=[ Ravager ]=- 32 Punkty

-=[ Convict ]=- 32 Punkty

-=[ Century Falcon ]=- 128 Punktów

<=< Ice Meteoroid >=> 32 Punkty

<=< Icy >=> 3 Punkty

-=[ Interceptor ]=- 1 Punkt

-=[ Barracuda ]=- 2 Punkty

-=[ Saboteur ]=- 4 Punkty

-=[ Annihilator ]=- 6 Punktów

-=[ Battleray ]=- 8 Punktów

=[ Infernal ]= 4 Punkty

=[ Scorcher ]= 8 Punktów

=[ Melter ]= 16 Punktów

=[ Devourer ]= 255 Punktów

=[ Vagrant ]= 1 Punkt

=[ Marauder ]= 2 Punkty

=[ Outcast ]= 4 Punkty

=[ Corsair ]= 8 Punktów

=[ Hooligan ]= 16 Punktów

=[ Ravager ]= 32 Punkty

=[ Convict ]= 32 Punkty

 

Aby obliczyć prawidłowo rangę danego aliena:

 

Ilość Pkt za Aliena * Ilość zestrzelonych alienów = Pomnożony Wynik / 2 = "x" Punktów Rangi Za Wszystkie Zniszczone Alieny Danego Rodzaju

 

Przykład:

 

-=[ Devolarium ]=- 4 Punkty * 100 = 400 / 2 = 200 Punktów Rangi Za Wszystkie Zniszczone Devolarium

 

 

#2

Opublikowano

-=[ Streuner ]=- 1 Punkt

-=[ Lordakia ]=- 1 Punkt

-=[ Devolarium ]=- 4 Punkty

-=[ Mordon ]=- 2 Punkty

-=[ Sibelon ]=- 5 Punktów

-=[ Saimon ]=- 2 Punkty

-=[ Sibelonit ]=- 3 Punkty

-=[ Lordakium ]=- 6 Punktów

-=[ Kristallin ]=- 3 Punkty

-=[ Kristallon ]=- 8 Punktów

-=[ StreuneR ]=- 2 Punkty

-=[ Protegit ]=- 3 Punkty

-=[ Cubikon ]=- 10 Punktów

..::{ Boss Streuner }::.. 4 Punkty

..::{ Boss Lordakia }::.. 4 Punkty

..::{ Boss Mordon }::.. 8 Punktów

..::{ Boss Saimon }::.. 8 Punktów

..::{ Boss Devolarium }::.. 16 Punktów

..::{ Boss Sibelonit }::.. 12 Punktów

..::{ Boss Sibelon }::.. 20 Punktów

..::{ Boss Lordakium }::... 24 Punkty

..::{ Boss Kristallin }::.. 12 Punktów

..::{ Boss Kristallon }::.. 32 Punkty

..::{ Boss StreuneR }::.. 8 Punktów

( UberStreuner ) 8 Punktów

( UberLordakia ) 8 Punktów

( UberMordon ) 16 Punktów

( UberSaimon ) 16 Punktów

( UberDevolarium ) 32 Punkty

( UberSibelonit ) 24 Punkty

( UberSibelon ) 40 Punktów

( UberLordakium ) 48 Punktów

( UberKristallin ) 24 Punkty

( UberKristallon ) 64 Punkty

( UberStreuneR ) 16 Punktów

<=< Kucurbium >=> 32 Punkty

-=[ Vagrant ]=- 1 Punkt

-=[ Marauder ]=- 2 Punkty

-=[ Outcast ]=- 4 Punkty

-=[ Hooligan ]=- 16 Punktów

-=[ Ravager ]=- 32 Punkty

-=[ Convict ]=- 32 Punkty

-=[ Century Falcon ]=- 128 Punktów

<=< Ice Meteoroid >=> 32 Punkty

<=< Icy >=> 3 Punkty

-=[ Interceptor ]=- 1 Punkt

-=[ Barracuda ]=- 2 Punkty

-=[ Saboteur ]=- 4 Punkty

-=[ Annihilator ]=- 6 Punktów

-=[ Battleray ]=- 8 Punktów

=[ Infernal ]= 4 Punkty

=[ Scorcher ]= 8 Punktów

=[ Melter ]= 16 Punktów

=[ Devourer ]= 255 Punktów

=[ Vagrant ]= 1 Punkt


=[ Marauder ]= 2 Punkty

=[ Outcast ]= 4 Punkty

=[ Corsair ]= 8 Punktów

=[ Hooligan ]= 16 Punktów

=[ Ravager ]= 32 Punkty

=[ Convict ]= 32 Punkty

 

Pozdrawiam Sebek :)


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

Nie łatwiej tak jak wcześniej ktoś pisał wejść w cała aleja sław -> twoja ranga i tam sprawdzić? Tam masz wszystko w ładnych tabelkach czytelnie zrobione.

reklama

Opublikowano

@UP Fajnie że skopiowałeś odemnie padalcu :angry:

Weszłem na zakładke w rankingu Twoja Ranga i kopiowałem "PADALCU". :)


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

Weszłem na zakładke w rankingu Twoja Ranga i kopiowałem "PADALCU". :)

 

Haha Nie no brawo ci tylko geniuszu zobacz że w "Twoja Dzisiejsza Ranga" nie ma takiego czegoś jak "punkty" po liczbie -,-

 

@Up Nie jedynie co zależy od statku to ile pkt drony dostaną ranga się nie zmienia ;)

 

#7

Opublikowano

Haha Nie no brawo ci tylko geniuszu zobacz że w "Twoja Dzisiejsza Ranga" nie ma takiego czegoś jak "punkty" po liczbie -,-

 

@Up Nie jedynie co zależy od statku to ile pkt drony dostaną ranga się nie zmienia ;)

 

#7

Skończysz? bo szkoda czasu :P


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

Prosiłbym Mod'a o zamknięcie , odpowiedź została udzielona nawet kilkukrotnie -.-

Ponieważ temat już zmierza ku spamowi .

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

Dokładnie koniecpolski.

Wszystko wyjaśnione a mam przeczucie, że zaraz będzie flame na 5 stron.

Zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...