Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Usuwanie % raz do roku i inne


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiem czy jest takie coś ale moglibyście dodac iż Raz do roku któregos tam dnia wszystkie % zostają zbite do 0 . Spytacie po co ? można pisac poradniki tak programy też ale nie każdy to potrafi . Na przykład ja :



Jestem już od 10 lipca 2010 roku i mam np 34 % lecz te piewsze 20 dostawałem bo spamiłem potem dorosłem , tak to spamiłęm wyzywałem .



Co wy na to raz do roku usuwanie %





PS . i co wy na to aby dodac dział AirRivals


175001456602037225492.gif

Opublikowano

Sądząc po Twoim hobby zanim będą święta pożegnasz forum z paskiem 100 % ...

nie trzeba pisać poradników, żeby zbić %... zobacz ile jest konkursów, udzielaj się dużo w dziale, pomagaj itp

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Ja jakos nigdy nie miałem problemów ze zbiciem procentów. Staraj się pomagać w jakimś dziale a moderator sam to zauważy i będzie bardziej przychylny aby zdjąć ci procenty

Opublikowano

Naucz się regulaminu, albo chociaż przeczytaj sobię definicje offtopu i nie będziesz łapał %. Ja nigdy nie mialem problemu ze zbiciem, dostałem max. 2 nieumyślne warny, reszta za trolling. Co do amnestii - zdejmuje się jedynie, gdy ktoś ma 95-60 %. Ale w konkursach łatwo wygrać -%

Opublikowano

nie wierzę że nie potrafisz napisać poradnika...
Wystarczy poznać grę w nawet minimalnym stopniu aby napisać prostego tuta.
A nawet spis broni nie jest niczym ciężkim. Wbijasz do "Sklepu" spisujesz nazwy, staty i masz gotowego tuta.

Amnestia już jest. Po co kolejna?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

nie wierzę że nie potrafisz napisać poradnika...

Wystarczy poznać grę w nawet minimalnym stopniu aby napisać prostego tuta.

A nawet spis broni nie jest niczym ciężkim. Wbijasz do "Sklepu" spisujesz nazwy, staty i masz gotowego tuta.

 

Amnestia już jest. Po co kolejna?

 

Dokładnie. Nic więcej nie trzeba dodawać. Nie. ^^

Opublikowano

i co wy na to aby dodac dział AirRivals

Haxy,mody, popularność ?

 

Co do promili na nie, wysil się troszkę a dostaniesz w plecy % ;)

Opublikowano

nie wierzę że nie potrafisz napisać poradnika...

Wystarczy poznać grę w nawet minimalnym stopniu aby napisać prostego tuta.

A nawet spis broni nie jest niczym ciężkim. Wbijasz do "Sklepu" spisujesz nazwy, staty i masz gotowego tuta.

 

Amnestia już jest. Po co kolejna?

Tuta na co? Ciężko to nazwać tutem xD

76561198001815076.png
Opublikowano

Dobra sory nie wiedziałem ze jest słyszałem cos ale nie wiedział na czym polega .

 

 

% wiekszosc mam za spam jak sie tutaj pojawiłęm spamiłem gdzie sie dało :)

 

 

Ok to jak jest Do ten temat można zamknąc

 

 

 

AirRivals widze ze nikt o tym nie napisał wiec pewnie tez jest bez sensu :)

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Tuta na co? Ciężko to nazwać tutem xD

wiele osób uznaje to za poradnik no i wielu moderatorów za takie coś zdejmuje procenty.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...