Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ESkillsMC][Frakcje+Survival][10s][24h][EVENTY]![Konkursy]Zapraszamy!


DeAtCH

  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba si? wam serwer!!!??

    • Tak
      5
    • NiE
      2
  2. 2. B?dziesz na nim gra?(Nie po?a?ujesz)

    • Tak
      5
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg [ESkillsMC][Frakcje+Survival][10s][24h][EVENTY]![Konkursy]Zapraszamy!!

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje

strzalka.gifSloty: 10 niedługo więcej!

strzalka.gifIP: eskillsmc.gomc.pl

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak nawet nie Długo arena PVP

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie ale czasami Przerwy Techniczne

Administracja5.png

[Własciciel]DeAtCH
[HeadAdmin]Darnok_15
[Admin]Tomcio2232
[Admin]szupek
Moderatorzy
Rekrutacja ON!!!
[Moderator]WeRniX

 

pluginy3.png

PvPRank,Factions,AntiRelog i inne

 

InformacjeDOT3.png

- PVP poza spawnem
- Ciekawe Eventy
- Mozliwosć kupna Vipa/SVipa nawet można kupić na zawsze Tanio!"
- Niema lagów
- Pomocna Administracja
- Arena Pvp[W Budowie]
-Gwarantuje wam będzie więcej slotów..
-Rekrutacja na Moderatora [ONN]
-Kupując Vipa/Svipa bedziesz się nim cieszył..
Zapraszamy
-Ogarnięta Administracja
-Forum:e-skills.xaa.pl

 

Generator by -outi-



ref



@ref

Opublikowano

połowa serwera to administracja :/ na serwer wojny gildi potrzeba więcej slotów bo inaczej mało osób wejdzie...

Opublikowano

Omg Czytaj informacje..:///

Widziałem co serwer miał 10 slotów i polowa to adminów i powiększały się sloty :D

@ref



@ref

jak jest 10 osob to i tak przekracza :D i wchodzą :D

Opublikowano

Deatch zglaszam sie na moderatora

nick w minecraft: Player704

skype:podam na serwerze

wiek:14 lat

staż w minecraft:około 4 lat

gram od wersji:1.3 beta

Ty a skladka 17zl miesieczna ?? to na forum pisz podanie www.e-skills.xaa.pl

 

@ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...