Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PVP == Glock, AK47, Bazooka, Shootgun, Granaty, Fleshe == Jedyny taki serwer PVP == RankingPVP == Własny texturepack


ThePiranessi

Podoba się serwer ?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba si? serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: s3.minegrawd.pl

Sloty: 250

 

Witam, zapraszam na serwer PVP, z broniami, jak wchodzisz na serwer, pobierz texturkę z niego, żeby widzieć bronie itp.

Jest ranking PVP [komenda: /pvpstats 15], wszystko ogarniesz, jak wejdziesz na serwer. Texturka ściąga się ok. 10-40 sekund od wejścia na serwer, zalecam posiadanie optifine.

 

Zalecam na starcie wziąć /kit tools

Daje pistolet, skórzany set + dodatki.

 

 

Pobierz texturepack'a przy wejściu na serwer !

 

Wszystkie bronie:

-Glock

-Shootgun

-AK47

-Bazooka

-Miotacz ognia

-Granaty

-Fleshe

-Katana

-Maczeta

-Sztylet

+Standardowe

 

Mamy własne textury setów- diaxowych, oraz żelaznych; broni.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

SUPER SERWER! Zapraszam, ekstra zabawa, z przyjaciółmi gramy godzinami, emocje i bronie, świetna mapa, klimat, a to dopiero beta, ciekawy jestem jak za***ście będzie, gdy pełna wersja ujrzy światło dziennie.

 

-Godziny zabawy

-Dopracowane tekstury

-Bronie epickie

-Idealnie znana mapa

 

Ogólnie bardzo pozytywnie! Polecam bardzo.

Opublikowano

Serwerek nowy :D, sporo graczy nie potrafi texturepack'a ściągnąć :D.

Ok. 50-70 graczy.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Kolego, zdarza się :D, musimy tłumaczyć jak pobrać go "manualnie" :D, albo jak kliknąć "server textures - on" :D.

Daj spokój :D, każdy jest potrzebny, na każdym możesz nabić ranking :D

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Jak masz optifine to możesz zrobić tak, że jak wyłączysz kilka zbędnych rzeczy to Ci nie przyciemnia ekranu, lasuje Ci się ekran.

Jeżeli nie masz optifine to widzisz 2 kratki od siebie i nic więcej + lasowanie ekranu :D

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...