Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojny gildii 200 slotów! Start 26-02-2013 16:00


BBizak2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg CrashMine



Informacje.png



strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje


strzalka.gifSloty: 200


strzalka.gifIP: 91.121.122.138


strzalka.gifPotwory: on


strzalka.gifZwierzęta: on


strzalka.gifPvP: on


strzalka.gifPremium: off


strzalka.gifNether: on


strzalka.gifBialaLista: off




Administracja2.png



pluginy.png



InformacjeDot.png
Zapraszamy! Bardzo miła atmosfera!

Server Start 26-02-2013 16:00



Opublikowano

Serwer bardzo fajnie się zapowiada.

 

Mam kilka pytań co do serwera, gdyż pragnąłbym nakręcić z niego serię na YouTube'a.

1. Czy serwer stoi na stabilnym dedyku? Chodzi mi o to, czy przy wejściu powiedzmy 150 graczy serwer się mocno zlaguje.

2. Na ile czasu serwer jest zapłacony? Nie chcę mieć sytuacji w której serwer zostanie zamknięty po 3,4 dniach.

3. Czy orientujesz się ile osób może wejść na serwer? Czy jest dobra reklama?

4. Czy posiadacie ts'a oraz stronkę serwera?

5. Czy serwer jest zwykłym serwerem, czy posiadacie OtherDrops, czy gildie są płatne itp?

6. Czy macie doświadczenie w zarządzaniu serwerem, czy wszystkie pluginy są dobrze skonfigurowane?

 

Pozdrawiam Eurodos :D

eurodos.png

Opublikowano

Na waszym miejscu bym odświeżył ten temat i zrobił jakiś ładny, bo nikt na serwer nie wejdzie..

eurodos.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...