Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gamma, jak złożyć.


Mateusek..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć przed chwilka wyklikalem 600 energii, i nic nie wpadło do gammy nawet nie było multiplikatora.

W gammie jest 73/82 części.

Jedynie co złożyłem to alfe, która była 33/34.

I trochę częsci do bety..

Open mi się konczy 27 lutego, także chce złożyć pod kronosa.



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

Wiesz co , nie ma na to reguły ale jak jest łatwo zauważyć przy 100 częściach , zaczyna nam się robić "trudniej"
Nie jest to oczywiście oficjalne ale zobacz przy składaniu np zety . Kliknięcie po "100" to wypadnie około 10 części , a przy stu częściach jest trudniej , ja wiem napiszecie że to wina tego że jest mniejsza szansa na otrzymanie części lecz By wypadały "multi" , a teraz tego brak . Ja pisze z własnego przykładu .

Poprostu nie masz szczęścia nic na to nie da się poradzić .

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

Cześć przed chwilka wyklikalem 600 energii, i nic nie wpadło do gammy nawet nie było multiplikatora.

W gammie jest 73/82 części.

Jedynie co złożyłem to alfe, która była 33/34.

I trochę częsci do bety..

Open mi się konczy 27 lutego, także chce złożyć pod kronosa.

 

to nie stawiaj alfy na baze przynajmiej do niej części nie polecą będzie większa szansa na gamme

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...