Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FreeMyApps - Czyli sposób na darmowe aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Chciałbym wam dzisiaj zaprezentować sposób na zdobywanie za darmo aplikacji z AppStore czy też z Sklep Play na Androidzie (sposób jest przeznaczony tylko dla posiadaczy sprzętu od Apple). Ale już przechodząc do najważniejszej rzeczy, na czym w ogóle to polega? Już wyjaśniam... Wchodzimy na naszym urządzeniu od Apple na stronę http://m.freemyapps.com/share/email/f7b7a55e Następnie podążamy za instrukcjami.

 

Całą zabawa będzie polegała na pobieraniu aplikacji na nasz sprzęt, z zakładki Sponsors i uruchomieniu jej na 30 sekund. Po tym czasie na wasze konto dotrze odpowiednia ilość punktów. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości można je wymienić na kartę podarunkową do AppStore, Android Market i wiele innych. Należy tylko pamiętać, że trzeba posiadać konto w amerykańskim AppStore. A ogólnie mówiąc wygląda to tak:

 

- ściągasz darmową aplikację
- uruchamiasz ściągnięty soft
- korzystasz przez chwilkę
- wracasz na stronę
- odświeżasz a po chwili następuje zliczenia punktów
- ściągniętą aplikacje usuwasz
- punkty wymieniasz na gift card

 

Proste :) W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać ;)

Opublikowano

Sposób na darmowe aplikacje z appstore lub z sklep play, ale tylko dla posiadaczy sprzętu Apple. Fuck Logic.

 

btw. nie lepiej na iPhone wejść na apptrackr? ;__; + piractwo zabronione :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...