Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Garfield[MineCraft][Role-Play + Survival][SG][SkyBlock][No-Premium][NO-WL][Rekrutacja]


Aspe3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

glogo1.gif

1337425554-U363900.png
de2zjo.gifAdres IP: 5.9.120.149:25590
de2zjo.gifTyp Serwera: Role-Play+Survival
de2zjo.gifPotwory: Tak
de2zjo.gifZwierzeta: Tak
de2zjo.gifPvP: Tak
de2zjo.gifPremium: Nie
de2zjo.gifSloty: 26
de2zjo.gifBiala Lista: Nie
de2zjo.gifNether: Tak
de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif


1337425569-U363900.png
Standardowe dla serwera Role-Play+Survival
1337425578-U363900.png
Opiekun: Aspe3
HeadAdmin : Dzuee
ViceH@ : Shay_Rock
Admin Serwera : Edziu
Moderator: JK00B
1337425590-U363900.png

Jest to serwer Role-Play+Survival

Serwer nie będzie zniechęcał ludzi do wyjścia wręcz przeciwnie będzie was "uzależniał" od gry.

Ten serwer będzie w bardzo dobrym stanie technicznym jak i również graficznym.

Gdy znudzi cię budowanie albo zarabianie na dom będziesz mógł się pobawić na Survivalu.

Działki są dawane bardzo szybko przez administratora !

By mieć działkę nie będziesz musiał płacić wirtualnych pieniędzy ani realnych.

Po prostu ją dostaniesz.

Ogarnięta administracja we wszystkim ci pomoże.

To by było na tyle więcej sami się dowiecie ....

Wystarczy wejść, a już pochłonie cię gra:

>>>REKRUTACJA OTWARTA<<<
>>>REKRUTACJA OTWARTA<<<
>>>REKRUTACJA OTWARTA<<<

Serdecznie Zapraszamy

Opublikowano

chcialbym zrobic podanie na kogos nwmczy tutaj ,a jesli nie to moj skype: jakkubohorrilo :)

Czesc to moje podanie , niewiem czy bedzie ci pasilo ,ponewaz nie podales wzoru xD

Nick : Swatina

Wiek: 14 , kwietnia 15 !!!

Ile grasz w minecraft : 3 lata jakos tak ( z przerwa 2msc ,bo nikt z kolegow nie gral :P )

Stopien ogarniecia servera : 9/10 ,bo mam male problemy jeszcze z konfiguracja permissionsEx ,ale sprobuje to ogarnac :)

Jestem ogarniety w serverze tak samo jak i pomocny , kolezencki i mozna na mnie polegac we wszystkim :)

Jesli bedzie taka mozliwosc bede robil eventy np.: gorniczne gdzie beda sie znajdowac rudy surowcow pokryte drewnem lub deskami ( jesli nie jest to dla cb zalatwe) , parkoury tak samo z nagrodami jak i taki mini spleef z dirtem :P lub stone ,zeby bylo trudniej ( na poczatek gracz by dostal narzedzie do zniszczenie odpowiedniego bloku )

NWM co bym mogl Wam zaoferowac ,ale przedewszystkim chcialbym ,zebyscie wszyscy z cala ekipa obejrzeli moje podanie pozytywnie , dlaczego wszyscy , ( dlatego ,zeby ktos nie mial " wontow" ,ze moje podanie jest za "slabe" co do innych itp

P.O.Z.D.R.O :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...