Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer FTB Beta Pack A v12: [no-hamachi] [5 slotów] [unikatowe mody] [?dedyk?]


ILOVEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Chciałbym Wam zaprezentować serwer na modpacku FTB Beta Pack A v12 (z samego dołu listy w launcherze) :). Jest to jak sama nazwa wskazuje wersja testowa z małą ilością modów oraz na wersje 1.4.2 . Niestety z powodu braku kieszonkowego na następny miesiąc serwer zostanie przeniesiony na serwer hamachi kolegi (do 16 marca mam kupiony z PixelTeam-u). A tak ogólnie mam wolne 2 sloty. Wymagania to:

1. Aktywny kanał na YouTube i serie techniczne

2. Ogarnianie modów w stylu BC. IC2, Forestry itp.

3. Premium (potrzebne do launchera, ale jesli masz cracka to możesz wbić

4. Wiek od 12, ale mile widziana 13 lub nawet 14

5. Nie bycie nooooobem

6. Chęć dobrej zabawy

7. Skype i mikro (do rozmowy, grania i nagrywania)

No to tyle a jak wyglądać ma podanie? O tak:

Nick w minecraft:

Nick na skype:

Premium:

Wiek:

Nazwa kanału na YT:

Ogarnięcie modów FTB: 0/10 lub pisemnie co umiecie a czego nie

Ile czasu mógłbyś grać na serwie/ ile odcinków tygodniowo byś nagrywał:

 

 

No to tyle zachęcam do składania podań, a wybiore TYLKO 2 najlepsze

:ninja:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...