Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Co zrobić Gdy nie działa nam Metin ;)


Kakarotto425

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W Tym Temacie pokaże wam, co zrobić Gdy nie chcę nam się włączyć Metin2 PL lub Prywatny Serwer :)

 

Nie będą nam potrzebne żadne programy do sciagniecia

Notatnik ( tylko on Będzie nam potrzebny )

 

Krok 1.

 

Tworzymy Notatnik o Nazwie ,, MT2 " (może też być inna ;) )

 

Krok 2.

 

Gdy już otworzymy Notatnik w Nim piszemy Nazwę Aplikacji którą uruchomiamy Metina Np.

Metin2PL.exe (to jest do PL przykład ) Gdy mamy Prywatny serwer wpisujemy nazwę z końcówką .exe

 

 

Krok 3.

 

Następnie Klikamy W lewym górnym rogu ,, Zapisz Jako "

W nazwie gdzie jest podana Nazwa Notatnika Zamiast .txt Wpisujemy ,, .bat "

 

Krok 4.

 

Zapisujemy Otwieramy Wszystko działa jak powinno ^_^

 

 

Jakiś Kłopot ? pisz w Komentarzu a postaram się pomóc. :rolleyes: :) xD

 

 

 

661bba1f3a798591.jpg

 

Opublikowano

jak właczam imetin2 i hikarimt2 to mam czarny ekran jak to naprawić?

Jeśli ja to ty, a ty to ty, to kim jestem ja? A może ty to ja a ja to ty a ty to ty a ja to ja?

 

Pacz na hooby, potem pomyśl xD

Opublikowano

jak właczam imetin2 i hikarimt2 to mam czarny ekran jak to naprawić?

Reinstall plików gry w tym przypadku clienta. :)

Ewentualnie aktualizacja patcherem :)

 

 

@TOPIC

 

jest chyba jeszcze jeden dosyć śmieszny sposób :)

''Gdy nie działa nam serwer '' to pewnie jest jakiś patcher na stronie albo nowy plik który należy pobrać tak więc trzeba to też uwzględnić.

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...