Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polski Świat Rolnika.. Nowa Gra Rolnicza..


carl0987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiedziałem gdzie napisać to piszę tutaj...

 

Poszukuję Grafików/Programistów Do Projektu Gry Rolniczej...


Info O Projekcie!


Gra będzie opierała się na średnich wymaganiach..
Gra Będzie Posiadała Wiele Pojazdów
Gra będzie opierała się na fabule..


Resztę Omówimy na gg czy na skype jak ktoś woli...

Nie reklamujemy kanałów YT.

Opublikowano

Nikt ci się nie zgłosi, tak o . Nikt ci nie będzie pisał gry a ty sie podpiszesz pod projektem, pokaż swoje zdolności ...

704371448266406298964.png

Opublikowano

@Up

Nie musi pokazywać zdolności, bo nie napisał, że jest programistą/grafikiem tylko, że ich poszukuje. Co oznaczałoby, że ma pomysł i chce go zlecić grupie programistów i grafików.

@Topic

Ile płacisz?

Opublikowano

Mógłbyś mi coś więcej o tym projekcie napisać na PW? Nawet nie dla kasy lecz dla sprawdzenia swoich możliwości bym spróbował coś od siebie dołożyć :E

Opublikowano

1.Lepiej zrobić swoją grę i sprzedawać !

2.2/10 nie opłaca się ;)

3.jaki silnik (pewnie to jest pirat...)

4.kto jest w teamie

5.czy nazwa jest zarejestrowana

6.strona www

7.twoje nastawienie do pracy

 

Czekam na odpowiedź bo nie jestem pewien że coś z tego będzie :)

Opublikowano

Zamknijcie, bo niepotrzebny spam się robi.

 

@Top.

Człowieku Ty wiesz chociaż jak długo się pisze taką grę?

 

Jeżeli chciał byś użyć jakiś silnik to i tak musisz zapłacić gruby hajs, chyba, że gra będzie darmowa.

Żeby ktoś się do cb dołączył musisz mieć już jakieś podstawy.

1365881062-U68160.png

Opublikowano

dobra panie imprezki laski i browarki spam to Treść wiadomości która jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

lub kiedy Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
To jest spam ^_^
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja Poprostu mam tylko pomysły więc w czym problem pod grą mogę się nie podpisywać skoro chcecie...

Nie reklamujemy kanałów YT.

Opublikowano

Ale tutaj nie chodzi o to, czy masz się podpisywać, czy nie. Po prostu uważamy, że to nie wypali. Na taką grę trzeba wyłożyć naprawdę spory hajs. Jeżeli coś robić to do końca. Jeżeli zamierzasz to robić, tak sobie bo masz taką zachciankę . To lepiej nie zaczynać wcale. Przeważnie z tego nic nie wychodzi, a ludzie robią sobie nadzieje. No chyba, że jesteś z zapałem do pracy, i wiesz jak masz to zrobić, wtedy możesz próbować, ale bez kasy nic nie pójdzie .

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

Rozwalił mnie ten temat, aż mnie głowa zabolała o.O

 

Dzieciak który nie ma pojęcia o niczym, chce tworzyć swoją własną grę. Ja ci dam pewną radę , idź lepiej do szkoły nauczyć się pisać poprawnie po polsku.

Opublikowano

Wydaje mi się, że pomysły to każdy ma. To samo jakbym powiedział, że: "poszukuję grafików, programistów, orkiestrę, pomysłodawców, testerów, operatorów dźwięku, ludzi z marketingu i cala reszte sztabu ludzi, których nad jedną pracuje pierdyliard. Mam pomysł na gry typu Rybki z Ferajny, gdzie będą pływać i sie gwalcic. Jak po kilku latach pracy gra bedzie w sprzedazy, dam wam po dyszce i zaprosze Was na lody (ja stawiam)."

 

btw. Nie Piszemy Wszystkiego Wielką Literą.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam nie wiedziałem gdzie napisać to piszę tutaj...

 

Poszukuję Grafików/Programistów Do Projektu Gry Rolniczej...

 

Info O Projekcie!

Gra będzie opierała się na średnich wymaganiach..

Gra Będzie Posiadała Wiele Pojazdów

Gra będzie opierała się na fabule..

 

 

Resztę Omówimy na gg czy na skype jak ktoś woli...

 

Ile płacisz ?

/gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...