Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dark-Game [RPG+WojnyFrakcji] [WL OFF] [No-Premium] 40 slotów. + SG :) ALL W OPISIE :) [SPRAWDZ]


Dark-Game

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasz serwer opiera się na dosłownym RPG+Wojny Frakcji + SG=Dla urozmaicenia żeby nikomu na naszym serwerze się nie nudziło :)








Gildia kosztuje 2000 money :) wiec nie prędko założyć gildie






zakładamy gildie staramy sie jak najwięcej zabić potworów gdyż z mobów






leci money za które możemy udać sie do Sklepu na spawnie i kupić






potrzebne surowce :)








 








ARENA SG








 








1361349540-U854071.png





 





PREZKA SERWERA :





 





1361362064-U854071.jpg









 








A SPAWNA ZOBACZYCIE JUŻ NA SERWERZE :) SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZYM SERWERZE NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ :)








IP:s149.csrv.pl:26479 2IP:landcraft.csrv.pl ZAPRASZAMY :)

Opublikowano

Nick:MrMinexpl


Wiek :16


TeamSpeak + Mikro :Teamspeak tak ale mikrofon jeszcze nie doszedł :D


Ilosc Godzin Przegranych na serwerze: (min.48h [2dni]) Kilka minut :D


Dlaczego chcesz być u nas moderatorem?:Spodobał mi się serwer i chce pomóc w rozwoju.


Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrac:Jestem ogarnięty,nie banuję za byle co lub bez powodu,dobrze znam komendy.

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...