Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftAxa! [FB/Survival][Dedyk][Non-Premium][24/7][Jobs][Sms-Shop]


Deutsch

  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy serwer si? podoba?

    • Tak
      3
    • Nie
      1
    • Nie mam zdania
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezka_logo.png

Szukasz serwera na,którym będziesz się dobrze bawił,gdzie jest cel,rozgrywka i wiele więcej?To nasz serwer jest dla ciebie!

Wejdź już teraz i się o tym przekonaj!

prezka_informacje.png

IP: s44.mineserv.eu:43911

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Tak

Nether: Tak

TheEnd: Tak

Sloty: 20

(Więcej Vipów=Więcej slotów)

Na serwerze są prace za,które dostajemy wynagrodzenie!Więcej info pod komendą /jobs

Istnieje możliwość kupna rang VIP'a ; SuperVip'a lub ExtraVIP'a, które dają nam specjalne przywileje takie jak np.komendy: /back ; /feed ; /hat ; /tpa , itemy,ranga na serwerze.Range pomożesz kupić automatycznie(SMS) na naszej stronie,która jest podana na serwerze!(Więcej info o przywilejach VIP'a na /warp vip).VIP zakupiony raz jest na zawsze!

Możesz mieć tylko 1 działkę!Kosztuje ona 350$.

Pieniądze możesz zarabiać na mapie surowcowej(teleport na /warp warps)wydobyte surowce sprzedajesz w sklepie lub pracując(/jobs)!Stan konta sprawdzasz komendą /money.

Aby zapobiec osobom używających X-RAY'a na serwerze Diamenty dropią ze Stona!

Zapraszamy na arenę Spleef!

Na serwerze wkrótce będzie arena PvP jak i MobArena!

IP: s44.mineserv.eu:43911

Kilka ujęć z serwera:

SS.png

Serdecznie zapraszamy na serwer !

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heej^^ Z Wielką ochotą wbiję na serwer. Wiele osób mi go poleciło. Mam pytanie czy szukacie kogoś na miejsce Moderatorka/Adminki?. Miałam własny serwer FreeBuild 100 slotowy na ktorym przebywalo dziennie 70/80 osób.Serwer po 1 roku niestety padl ponieważ zbrakło mi kaski ale to juz pestka prawda?.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...