Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki samochód wybrać z klasy D/C?


loljatylkopobot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć jaki jest najlepszy samochód ze słabych klas (D,C), który może konkurować z autami z lepszych klas takich jak A. Cena nie gra roli, ale za IGC.

Najważniejsze jest dla mnie prowadzenie.

 

ps. Nie proponujcie mi aut z klasy A, ponieważ posiadam już wszystkie dostępne modele za IGC.

Opublikowano

Żadne auto z klasy D-C nie ma szans konkurować z klasą A (jak dla mnie), najlepiej zbierać na auto z klasy A, ale jak już musisz wcześniej kupić to kup z klasy B Mazde RX-7 RZ, mam to auto i rzadko kiedy nim przegrywam. Z klasy A polecam ci BMW M3 GTS, jak na razie Lider klasy A, jednak posiadam również Astona Martina DBS i 2 sztuki Lamborghini Murcialego z klasy A, i nie są takie słabe jak się wydaje :).

pr02.jpg
Opublikowano

Chodzi ci o najgorszy wóz za IGC w klasach D/C?

Myślę, że w klasie C na takie miano może zasługiwać Ford Focus RS, a w klasie D Lexus IS 300.

A jeśli chodzi ci o taki, który mógłby ewentualnie konkurować z klasą A po mocnym tunningu, to Mazda RX-7 RZ będzie chyba najlepszym kandydatem.

Po tunningu do klasy B nie ma w niej na niego mocnych.

Opublikowano
  Żadne auto z klasy D-C nie ma szans konkurować z klasą A (jak dla mnie), najlepiej zbierać na auto z klasy A, ale jak już musisz wcześniej kupić to kup z klasy B Mazde RX-7 RZ, mam to auto i rzadko kiedy nim przegrywam. Z klasy A polecam ci BMW M3 GTS, jak na razie Lider 
klasy A, jednak posiadam również Astona Martina DBS i 2 sztuki Lamborghini Murcialego z klasy A, i nie są takie słabe jak się wydaje .
 

 

 

 

 

Powiem ci ze BMW M3 GTS za IGC tylko liderem bo tak to masz Porsche 911 GT2 997 I Nismo które są liderami ogolnie w Klasie A

nfsw_DEAVXXXE.png

 

Opublikowano

Z C zdecydowanie najlepsza jest RX-7 RZ lecz ciekawym rozwiązaniem jest Daytona. Strasznie zwinny, gdy nim jeżdżę mam wrażenie jakby niemalże nic nie ważył.

Co do D to RS4 jest najszybsza ale szeroko skręca, poza tym są jeszcze RX-8, są identyczne.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Z C zdecydowanie najlepsza jest RX-7 RZ lecz ciekawym rozwiązaniem jest Daytona. Strasznie zwinny, gdy nim jeżdżę mam wrażenie jakby niemalże nic nie ważył.

Co do D to RS4 jest najszybsza ale szeroko skręca, poza tym są jeszcze RX-8, są identyczne.

Dzięki.

A pod względem prowadzenia jakie będzie najlepsze auto z klasy D ?

Opublikowano

Dzięki.

A pod względem prowadzenia jakie będzie najlepsze auto z klasy D ?

Ja stawiałbym właśnie na RX-8, pewnie się prowadzi. Można też spojrzeć na Evo VIII ale mi trochę ucieka spod kontroli.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...