Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PirtyCraft[Kwadratowa Masakra 3][Dedyk][40 slotow][ts3][Zieloni Vs Czarni][Administracja+16]


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg PirtyCraft

Serwer Nowego youtubuera!!

informacje2.png

strzalka.gifTYP: SkyBlock+Kwadratowa Masakra 3

Ip:ts3 46.105.133.113

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: pirtycraft.yfun.pl

strzalka.gifPotwory: tak

strzalka.gifZwierzęta: tak

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: TAK

Administracja4.png

[Wlasciciel]thexinno

 

pluginy2.png

Slodka tajemnica chomiczkow!!

 

InformacjeDOT2.png

 

Wzor na Wl

Imie:

wiek:

ile Grasz w mc:

Lubisz grę zespołową:

masz ts3:

masz microfon:

wiesz co to współpraca?

Nick:

 

 

Zieloni:

Sklady podamy o godzinie 14:00

Czarni:

Sklady podamy o godzinie 14:00

 

wtedy losowanie

 

Osoby które wezmą udział w losowaniu składu to:

thexinno orenzadol xmc3 Gontar_PL Notron Zomi

Kapitan MegaSzymonPl dirvi biuseq123

dragon3552 MusicManC4 Bartholozo Zelacks

Keny5551 Khadirek olczi kamillo127

angel1026

 

 

Wszystkich co się dostali i tych ktozy bardzo chca a np zostali odrzuceni zapraszam na ts3

Ip:ts3 46.105.133.113

Osoby które nie wejdą na ts3 zostaną zdyskfalifikowane!!

do godziny 14:00

Opublikowano

Imie:Juliusz
Wiek:11
ile grasz w mc:ponad 2 lata
lubisz grę zespołową:Bardzo ;)
masz ts3:Tak
Masz mikrofon:Tak
Wiesz Co to współpraca:Tak

Poszukuje grafika napisz do mnie na PW!

Opublikowano

Imie:Paweł


wiek:15


ile Grasz w mc:Wystarczająco długo


Lubisz grę zespołową:Tak


masz ts3:tak


masz microfon:tak


wiesz co to współpraca?:Yhym


Nick:Zomi

Opublikowano

Imie:Mateusz

 

wiek:Rocznikowo 15


ile Grasz w mc:Od alphy


Lubisz grę zespołową:Nawet uwielbiam.Trzeba urozmaicać style budowy i będzie to wyglądać epicko

 

masz ts3:tak

 

masz microfon:tak


wiesz co to współpraca?:Wiem. Nie zabijamy się , zbieramy surowce i takie tam


Nick:orenzadol

RGFya0ZpdGNoX19fZXVuZV9fXzk0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNV9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX181djU=.png
Opublikowano

Imie:Adrian


wiek:17


ile Grasz w mc:od Alphy


Lubisz grę zespołową:Moze :)


masz ts3:Tak


masz microfon:Tak sprawny


wiesz co to współpraca?:Oczywyscie wiem i gralem juz na takich servach


Nick:Juzo

Opublikowano

Imie:Grzegorz


wiek:15 za 2 miesiące 16


ile Grasz w mc:1rok


Lubisz grę zespołową:Tak lubię


masz ts3:Mam

masz microfon:Tak


wiesz co to współpraca?-wiem co to jest oczywiscie bede pomagal innym graczom


Nick:Notron

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

Imię: Mateusz

Wiek: 15

Ile grasz w mc: 3 lata

Lubisz grę zespołową: Bardzo

Masz ts3: tak

Masz microfon: mam

Wiesz co to współpraca: Wiem

Nick: Gontar_PL

Pomocnik
Opublikowano

Imie: Dawid


wiek: 18


ile Grasz w mc: ponad pół roku


Lubisz grę zespołową: tak, nie raz grałem na serwerach typu gildie, czy na jakiś z WL


masz ts3: mam


masz microfon: nie


wiesz co to współpraca? na ten punkt wcześniej odpowiedziałem :) po za tym


ostatnio przez 2 miesiące prawie to same skyblocki grałem ;d


Nick: xmc3


Opublikowano

Imie:Kuba

wiek:13

ile grasz w mc : ponad 3 lata :P

Lubisz grę zespołową:bardzo

masz ts3:tak

masz microfon:tak

Wiesz co to wspułpraca?: tak wiem grałem na takich serverach

Nick:kuhpee

Opublikowano

Imie: łukasz


wiek:18


ile Grasz w mc:od 1.4


Lubisz grę zespołową:tak uwielbiuam


masz ts3:mam ts i skype


masz microfon:mam


wiesz co to współpraca?tak wiem co to jest


Nick:dirvi

Opublikowano

Imie:Szymon


wiek:14


ile Grasz w mc:Od alfy


Lubisz grę zespołową:Bardzo


masz ts3:Tak


masz microfon:tak


wiesz co to współpraca? : Pomagasz chronisz go itp..


Nick:MegaSzymonPL

Opublikowano

Imie:Adrian


wiek:Rocznikowo 15

 

Ile Grasz w mc:od Bety

 

Lubisz grę zespołową:Oczywiście że tak pod warunkiem że ludzie są ogarnięci.


masz ts3:Tak


masz microfon:Posiadam


wiesz co to współpraca?:Tak wiem co to współpraca


Nick:Kapitan

Pomogłen ?? daj ++

cooltext648245635.png

Opublikowano

Wszystkich co się dostali i tych ktozy bardzo chca a np zostali odrzuceni zapraszam na ts3

Ip:ts3 46.105.133.113



Kapitan MegaSzymonPl dirvi przyjeci kuphe sorka ale nie:P

Opublikowano

Imię:Hubert

Wiek:13

ile grasz w MC?:od bety

Lubisz grę zespołową?:Pewnie że tak

Masz TS3?:Tak

Masz mikrofon:tak

Wiesz co to wspólpraca:Owszem ;)

Nick:LeZin5019

Opublikowano

Imie: Tomek


wiek: 13


ile Grasz w mc: od wersji 1.2.4


Lubisz grę zespołową: Tak i to bardzo ^^


masz ts3: Tak, mam


masz microfon: Mam


wiesz co to współpraca? Tak, wiem co to współpraca czyli, pomagasz innym


,Nick:Blomy95

Reflink - off.

Opublikowano

Imie:Mateusz
wiek:15
ile Grasz w mc:2lata
Lubisz grę zespołową:Bardzo
masz ts3:Tak
masz microfon:Tak
wiesz co to współpraca?:Tak,wiem
Nick:Dragon3552

Opublikowano

Imie: Bartłomiej


wiek: 15


ile Grasz w mc: Premium od bety 1.4, grywam 1-2h dziennie


Lubisz grę zespołową: pewnie


masz ts3: Tak


masz microfon: Tak


wiesz co to współpraca? Zdecydowanie tak, z tej przyczyny uwielbiam servery z factions oraz RolePla


Nick: Bartholozo

Opublikowano

imię: Karol
wiek: 13
ile grasz w MC: 2 lata
lubisz grę zespołową: no jasne
masz ts3: mam
masz micro: mam
wiesz co to współpraca?: wiem
nick: kukulec

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...