Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Saint Row The Third - jak zmienić język gry na polski?


Anymocus91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry !

I jeszcze raz , witam .

Mianowicie mam problem, z grą Saint Row The Third.

Podczas gdy była ona na przecenie z powodu upadku THQ , kupiłem ją bodajże za 5$

No i wszystko, ładnie, fajnie zgrabnie, gierka chodzi, a wręcz lata.
Ale ...
Niestety , jest tam język NIEMIECKI !
Wiecie może w jaki sposób mogłbym zmienić na angielski, bądz polski ?

Przypominam że gre mam ZAKUPIONĄ poprzez STEAM .

 

Proszę o pomoc, i z góry Dziękuje : )

 

Pozdrawiam !

Anymocus91 .

1364756095-U107429.jpg

Opublikowano

Nie radzę grzebać w plikach steamowych gier, bo dostaniesz bana na VAC, tak samo jak ja. Spróbuj wejść w biblioteka > twoje gry > sr > ustawienia > język

 

i tam popaczz

Opublikowano

Wejdź w swoją bibliotekę gier na steamie.

Znajdź Saints Rowa, kliknij na niego PPM i wejdź w "Właściwości".

Masz tam zakładkę "Język" i powinieneś mieć tam możliwość wybrania języka Polskiego.

Opublikowano

Wejdź w swoją bibliotekę gier na steamie.

Znajdź Saints Rowa, kliknij na niego PPM i wejdź w "Właściwości".

Masz tam zakładkę "Język" i powinieneś mieć tam możliwość wybrania języka Polskiego.

Ok ok dziekowac za pomoc :D

Temat do zamkniecia

1364756095-U107429.jpg

  • 3 lata później...
Opublikowano

SOrry za odkop 

Ale ten sposob nie dziala -.- gre kupilem na steam 

Musi działać, na Steam jest polska wersja The Third. Jeżeli nie masz Steam po polsku, to zmień właśnie na polski.

Chyba, że tak naprawdę kupiłeś rosyjski klucz na G2a lub posiadasz pirata, wtedy nie ma pomocy.

Opublikowano

Witam

Niestety mam ten sam problem.

Kupiłem grę Saint Row The Third na G2A. Wszystko ładnie się zainstalowało lecz nawet podczas zmiany języku we "właściwości" na polski, gra i tak odpala mi się po niemiecku. Co prawda gra miała blokadę regionalną dotyczącą Niemczech, ale wydaje mi się że to oznacza brak możliwości aktywowania klucza w tym konkretnym kraju. 
Czy zna ktoś rozwiązanie problemu? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...